Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jaki wybrać telefon do 1450zł?

RE: Jaki wybrać telefon do 1450zł?
(09.04.2010, 16:52)gieniuchna napisał(a): Telefony z QWERTY niestety nie należą do najmniejszych... Ale znowu ta Motka taka wielka nie jest Wesoły.

Ale za to jest kanciasta, więc niezbyt wygodnie by się ją nosiło. Nie wiem czy znajdziesz w tej cenie - Gogle Nexus One. Nie ma sprzedaży w Polsce, ale może znajdziesz na allegro, albo ebay'u.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Jednak Nexus nie ma fizycznej QWERTY... A wracając do Motki - kanciasta? To już zależy od gustu, ale mają "kanciastego" SE nie doznałem jakiegoś negatywnego odczucia z tego powodu...
Redaktor Android.com.pl
Były redaktor Windows-Phone.pl
Kiedy tak przeglądam rynek telefonów to co drugi ma WM.
Może jednak spróbuję skusić sie na jakiś PocketPC.
Pójdę do kolegów i pobawię się WM to i może zmienię zdanie.
W poniedziałek zdecyduję co chcę mieć.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
(09.04.2010, 16:58)gieniuchna napisał(a): Jednak Nexus nie ma fizycznej QWERTY... A wracając do Motki - kanciasta? To już zależy od gustu, ale mają "kanciastego" SE nie doznałem jakiegoś negatywnego odczucia z tego powodu...

No nie ma, ale chyba nic więcej ciekawego z QWERTY bez WM się nie znajdzie, więc albo autor przekona się do WM, albo wybierze Milestone lub N900, lub coś bez QWERTY np. Nexus One.
Co do tej kanciastości, to dosyć uciążliwe jeżeli ktoś nosi telefonik w obcisłych spodniach, wiem coś o tym. Wesoły
Autorze - Samsung po prostu popełni największ błąd wydając omnię i900... Ale te w HTC są wiele lepsze ,płynne... HTC HD2 to po prostu bajka... Motorola Milestone będzie najlepsza dla ciebie, jeżeli nie WM(choć naprawdę szkoda), a jeżeli nawet to nie, to Motorola Backflip. Ktoś wspomniał o SE X10.... Wy chyba ceny nie widzieliście...
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Obito-a ja uważam ze dzięki samsungowi omnia własnie zaczęły się dobre czasy samsunga..może to nie jest jakiś super telefon,ma swoje wady ale wtedy kiedy wychodził był bardzo mocnym urzadzeniem;)nawet na początku lepiej sprzedawał się od iPhone'a..i uważam omnie jaka jedynego iPhone killera..

Hmm..autor niech spróbuje wziasc coś bez klawiatury fizycznej..np hero ..ale pamiętajmy ze jest prada 2..która ma bardzo dobra klawiatore qwerty i multitouch..bo widzę ze autor nie jest za bardzo za systemem..chociaż ja od siebie polecam htc touch pro2 lub omnia 2..warto spróbować tego wm..bo do 1450zl nowego htc hd2 nie znajdziesz ewentualnie htc hd
 System operacyjny: macos Przeglądarka: safari
(09.04.2010, 19:43)Ljundgberg napisał(a): Hmm..autor niech spróbuje wziasc coś bez klawiatury fizycznej..np hero ..ale pamiętajmy ze jest prada 2..która ma bardzo dobra klawiatore qwerty i multitouch..bo widzę ze autor nie jest za bardzo za systemem..chociaż ja od siebie polecam htc touch pro2 lub omnia 2..warto spróbować tego wm..bo do 1450zl nowego htc hd2 nie znajdziesz ewentualnie htc hd

A propos HD2 - najprawdopodobniej wyjdzie na niego Windows 7 phone series, może ten system wpadnie Autorowi w oko.
Windows Phone 7 to (jak dla mnie) gorsza podróbka iPhone OS. Już wolałbym WM niż to.
Jeśli chodzi o HD2 (jak i wszystkie HTC) - nie ma żadnej pożądnej pamięci wewnętrznej.
Gdyby HD2 miał wbudowane 16/32GB to brałbym go bez zastanowienia. Nienawidzę kart pamięci i ich prędkości....
(09.04.2010, 19:00)~Anonim napisał(a): Autorze - Samsung po prostu popełni największ błąd wydając omnię i900... Ale te w HTC są wiele lepsze ,płynne... HTC HD2 to po prostu bajka... Motorola Milestone będzie najlepsza dla ciebie, jeżeli nie WM(choć naprawdę szkoda), a jeżeli nawet to nie, to Motorola Backflip. Ktoś wspomniał o SE X10.... Wy chyba ceny nie widzieliście...

Niekoniecznie - po liftingu Omnia o wiele lepiej się prezentuje jednak konkurencja już przyćmiła ten telefon. Ja wspominałem o X10, ale tylko w celu poprawienia Januszka...
Redaktor Android.com.pl
Były redaktor Windows-Phone.pl
Raczej skuszę się na HTC HD2... Podzbieram jeszcze 200zł i kupie telefon z kartą 2GB. Jak jeszcze znajdę jakąś kasę to i kupię (kartę) 16GB.
Co myślicie o tym pomyśle?
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
Telefon za 1450 zł