Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jaki wybrać telefon do 1450zł?

RE: Jaki wybrać telefon do 1450zł?
Atup - co w tym dziwnego?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Tak patrzę na Allegro i nawet za 1450zł można mieć nówkę...
Redaktor Android.com.pl
Były redaktor Windows-Phone.pl
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
To widac htc sie nie ceni..i tak jak wspominalem wczesniej..ze jak komus nie przypodoba ten htc,to go za grosze sprzeda..a spolczuje tym co go dwa miesiace temu kupili za prawie dwa razy tyle..takiego spadku dawno nie widzialem..ale warto go teraz kupic..
 Przeglądarka: opera
OMG nie przesadzaj że HTC się nie ceni. Bo pewnie masz na myśli że iPhone jest drogie to się Apple ceni.. Dobrze że obniżają ceny telefonów - nie każdego stać na telefon za 2k.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
AtAkurat ty jesteś ostatni do wypowiadania się na ten temat.
Jestem ateistą i nie wstydzę się tego.
http://i.imgur.com/xZRFXld.jpg Smutek
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Staram się pisać poprawnie po polsku.
Sprawy, które można wyjaśnić na forum nie załatwiam przez PW!
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Ja nic o iphonie noe powiedzialem teraz..np nokia ceni swoje telefony,to zle swiadczy jezeli takie sa drastyczne roznice w spadku ceny..ze osoba kupujaca poltora miesiaca wczesniej telefon przeplacila rmtysiac zlotych..dla nas fajnie ze tanieja produkty..ale wkurzylbym sie ze htc mnie wykorzystalo w taki sposob..2500zl a 1500zl mozna sie wkurzyc jak sie kupilo dwa miesiace wczesniej..z reszta takze to swiadczy o tym ze htc nie sprzedal sie tak dobrze,skoro przecenili go..ps juz htc legend jest drozszy, a gorszy
 Przeglądarka: opera
(14.04.2010, 17:07)Ljundgberg napisał(a): Ja nic o iphonie noe powiedzialem teraz..np nokia ceni swoje telefony,to zle swiadczy jezeli takie sa drastyczne roznice w spadku ceny..ze osoba kupujaca poltora miesiaca wczesniej telefon przeplacila rmtysiac zlotych..dla nas fajnie ze tanieja produkty..ale wkurzylbym sie ze htc mnie wykorzystalo w taki sposob..2500zl a 1500zl mozna sie wkurzyc jak sie kupilo dwa miesiace wczesniej..z reszta takze to swiadczy o tym ze htc nie sprzedal sie tak dobrze,skoro przecenili go..ps juz htc legend jest drozszy, a gorszy

Wytłumaczę, Ci dalczego jest taki wysyp tanich HD2. Otóż w wysokich abonamentach np w orange w abo 100zł na 36 miesięcy kosztuje ten model 650zł, więc opłaca się go sprzedać za 1450zł. Proste. Za nie długo pewnie ta promocja się skończy, ale któż to wie...
Jestem ateistą i nie wstydzę się tego.
http://i.imgur.com/xZRFXld.jpg Smutek
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Staram się pisać poprawnie po polsku.
Sprawy, które można wyjaśnić na forum nie załatwiam przez PW!
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
Telefon za 1450 zł