Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jaki zegarek na rękę możeci mi polecić?

RE: Jaki zegarek na rękę możeci mi polecić?
(12.10.2014, 13:59)BBB napisał(a):
Cytat:Jaki zegarek na rękę możeci mi polecić?
To już to samo co kiedyś. Szczerbol
Oj, miałem na myśli, że to nie to samo. Szczerbol
[Obrazek: bpaZtbI.gif]
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
(10.10.2014, 21:32)geekboy68k napisał(a): Hublot Classic Fusion Haute Joaillerie. Co prawda kosztuje 1 milion dolarów netto (nie wliczając opłat celno-skarbowych), ale Hublot gwarantuje, że wyprodukowano ich tylko kilka sztuk - mniej niż 10, o ile pamiętam - lans na dzielni masz więc jak w banku.

A tak schodząc na ziemię - jakiś budżet?

Nie polecam, zepsuł się po 3 dniach...
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Ja polecam zegarki casio. Co prawda te najtańsze modele poza wyglądem niczym się nie różnią od perfectów itp, ale polecam Ci serię edifice. http://www.casio-polska.pl/casio-edifice-c-153_271.html
Ja mam np taki [Obrazek: EFR-526D-1AVUEF.jpg]
Wkurzają Cie reklamy? Możesz na nich zarabiać! Bez wkładu. Napisz pw, a powiem Ci jak zarobić więcej.
[Obrazek: 8b95df4fa8e12cb6.png]
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
(13.10.2014, 00:00)freedek napisał(a): Ja polecam zegarki casio. Co prawda te najtańsze modele poza wyglądem niczym się nie różnią od perfectów itp, ale polecam Ci serię edifice. http://www.casio-polska.pl/casio-edifice-c-153_271.html
Ja mam np taki [Obrazek: EFR-526D-1AVUEF.jpg]
zadowolony jesteś z niego, w sensie wart swojej ceny? właśnie się rozglądam za podobnym i wydaje się całkiem spoko, cenowo też do zaakceptowaniaOczko
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Jak najbardziej zadowolony, ale trzeba się liczyć z tym, że jest sporawy. Wcześniej miałem mtp 1200 i szkiełko było nie do zniszczenia. Bransoleta była porysowana od metali, potopiona od spawania, a szkiełko nieruszone :D Tutaj jest już trochę delikatniejsze, ale jeśli nie używasz go w ekstremalnych warunkach to polecam.
Nie jestem zegarmistrzem, także oceniam wygląd, i to jak się sprawuje.
Wkurzają Cie reklamy? Możesz na nich zarabiać! Bez wkładu. Napisz pw, a powiem Ci jak zarobić więcej.
A oprócz firmy Casio jaka jeszcze firma produkuje dobre i ładne zegarki? Bo ten co podałeś nawet nawet mi przypadł do gustu i myślę nad zamówieniem Wesoły
(14.10.2014, 14:35)freedek napisał(a): Jak najbardziej zadowolony, ale trzeba się liczyć z tym, że jest sporawy. Wcześniej miałem mtp 1200 i szkiełko było nie do zniszczenia. Bransoleta była porysowana od metali, potopiona od spawania, a szkiełko nieruszone :D Tutaj jest już trochę delikatniejsze, ale jeśli nie używasz go w ekstremalnych warunkach to polecam.
Nie jestem zegarmistrzem, także oceniam wygląd, i to jak się sprawuje.
dzięki za info, o to chodziło Wesoły rozmiar mi akurat nie przeszkadza, nawet wręcz przeciwnie. zastosowań ekstremalnych nie przewiduję także powinien dać radę. thx!
(14.10.2014, 17:25)maciej537 napisał(a): A oprócz firmy Casio jaka jeszcze firma produkuje dobre i ładne zegarki? Bo ten co podałeś nawet nawet mi przypadł do gustu i myślę nad zamówieniem Wesoły

Ja znam jeszcze Lorus i Timex z podobnej ceny, ale brałbym Casio. Choć jak pisałem to tylko moja opinia na podstawie użytkowania i opinii paru znajomych. Siostra ma timexa, to na noc go z pokoju wywala, tak głośno tyka Szczerbol
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
jaki zegarek do 300 złzegarek na reke + nokia 620