Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jakie gazety komputerowe kupujecie?

RE: Jakie gazety komputerowe kupujecie?
Jakby nie patrzeć wększość pism na naszym rynku jest adresowanych do laików i ew. osób średnio zaawansowanych. Nie ma się co temu dziwić takich ludzi jest większy- większy rynek zbytu, Dlatego nie ma co hejtować Pcf czy KŚ, że piszą o - z punktu widzenia wielu udzielających się w tym wątku- o banałach. Sam ostatnio kupiłem PCF dlatego tylko że był tamm mój artykuł z FAQ :-) Fakt kilka rzeczy ciekawych wydobyłem z newsów które mi wcześniejj umknęły, ale to chyba nie jest powód żeby wdawać 6,50, no bo po co mam czytać o czymś o czyym wiem od dawna, albo o o programie do automatycznej zmiany tła pulpitu. Kiedyś to rzeczywiście dużo teg się czytało, no i płyty też zbierałem, ale to do czasu kiedy mi nie podłaczono internetu :-)
Tu była sygnatura, ale nie ma
 Przeglądarka: opera
Ach, jakie to były czasy, kiedy z każdym wydaniem CDA mój 20gigowy dysk odejmował kolejne megabajty DEM, w które można było grać bez liku. Potem zamontowali internet (bodajże 2003, jeszcze stare dobre Aster-City) i wraz z ogarnięciem EMule skończyło się kupowanie CDA dla płytek, głównie dla recenzji i śmiesznych obrazków. Wtedy to było-Siedzenie na Emule-czacie, adware zamiast instalek(potem się nauczyłem że jak pisze o jakichś advertisement to "Cancel"), ściąganie samego cracka i zdziwienie że "Tak się szybko ściągnęło a teraz nie działa" (Co tam 8-miolatek wiedział o jakichś crackach, co z tego że Vice City nie ma dźwięku, skoro działa Szczerbol).
Potem było kupowanie PCF, bo to takie mądre pisemko było, gdzie były instrukcje z obrazkami, jak zmienić wygaszacz, jak przyspieszyć komputer etc. A potem się nauczyłem obsługi internetu, który zrobił się szybszy, więcej treści było po polsku i nie była przeznaczona tylko dla ogarniętych w temacie.
Intel Core I7 4770K                                        Intel Core I5 3210M
Gigabyte GTX 780 3GB                                   AMD Radeon HD 7670M
8GB RAM 1600MHz CL8                                 4GB RAM
ASRock Z87 Extreme 6                                   500GB HDD
Cooler Master Storm Stryker                           Samsung AC/DC Adapter :D
OCZ ModXStream 700W
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Kiedyś często kupowałem "Twój niezbędnik", gdyż było to moje jedyne źródło softu (później miałem internet i kupowałem jeszcze z przyzwyczajenia, a potem już tylko jak coś ciekawszego się pojawiło)
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku
89% ankietowanych graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do podpisu!!
[Obrazek: ppc10.png] <- dołącz do projektu Colobot: Gold Edition.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
dobre gazety komputerowegazeta pc format-opiniegazety komputerowejakie magazyny komputerowe