Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jakie macie zdanie o Operze Mini

Jakie macie zdanie o Operze Mini
Witam. Chciałbym wiedzieć jakie macie zdanie na temat Opery Mini. Testowałem ją w wersjach 3.1 i 4 i jestem zadowolony,chociaż czegoś mi tu brakuje
 Przeglądarka: opera
RE: Jakie macie zdanie o Operze Mini
Bardzo dobry program. Kompatybilny z wieloma modelami telefonów, jak na swoje możliwości szybki. Ja używam i jestem bardzo zadowolony. AtRay: Chodziła ci wolno, bo pewnie masz internet GPRS w komórce.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
jacob1 napisał(a):Tylko takie przeglanie troche kasy ciągnie

Ale to już nie jest wina OperyMini. Też testowałem i jestem zadowolony. Bardzo fajna przeglądarka. Jedna z lepszych. Minusem jest tylko, że nie można oglądać filmików i czasem niektórych grafik. Lepsza jest tylko w nowych nokiach(szczególności w N series). Warto mieć ten program.
wersja 4 jest jeszcze lepiej dopracowana i dokładniej strony wyświetla. ma tylko troszkę większy przesył z tego powodu
Sprzedam Nokię Lumia 800. Kupiona w Luty. Stan BDB. Bez simlocka. Polecam. Kontakt na priv. Preferowana sprzedaż przez Allegro.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Ogólnie - bardzo fajny program. Na mojej 6300 był od razu preinstalowany, ale nie miałem okazji zwiedzać Internetu spod tej Opery, być może to wkrótce się zmieni Język
dobry program. testowałem u kumpla i świetnie się sprawdzała. był mały kłopot z wejściem na plemiona ale mniejsza oto.
IMO bardzo fajny programik. Używałem przez chwilę Opere4 na N6131 siorki = full wypas :D Na swojej przyszłej N6300 od razu wrzucam ten programik :D
ja jeszcze nie mam o niej zdania, bo nie mogę otworzyć żadnej strony... a chcę trochę jej "poużywać"

napisałem o tym wątek jakieś 2 miechy temu i nikt nie odpowiada Smutek -> http://forum.pcformat.pl/showthread.php?tid=59098

jest ktoś do pomocy ?

------

BTW ile kosztuje obejrzenie 1 stronki ? (tak szacunkowo) np. jak mam abonament w Erze ?
a są może jakieś promocje, pakiety...itp. w Erze ?
Cena pobierana jest za przesył i płacisz w zależności ile kosztuje przesył danych u ciebie. Ja korzystam z tej przeglądarki z karty na której mam ustawione Orange Free na kartę i tam za 100 kB płacisz 3 grosze. Czyli przeglądanie w tym przypadku nie jest zbyt kosztowne, Natomiast tak jak np. normalnie w telefonie na kartę w orange jest 25 gr za 50 kB to wtedy wychodzi drogo
Sprzedam Nokię Lumia 800. Kupiona w Luty. Stan BDB. Bez simlocka. Polecam. Kontakt na priv. Preferowana sprzedaż przez Allegro.
Programy: Polecane / Nowe / Inne