Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jakie strzelanki polecacie na średni komputer z początku 2013 roku ?

RE: Jakie strzelanki polecacie na średni komputer z początku 2013 roku ?
po 1 zasilacz jest źle zamontowany bo wisi ... pewnie brakuje górnych śrub albo nie dokręcone ... a po 2 to nawet ciężko to nazwać zasilaczem bo to jest to zwykła bomba z opóźnionym zapłonem aka typowa czarna lista . W skrócie ? Wywal to czym prędzej zanim popali sprzęt ...

Zależnie ile byś chciał wydać to podstawowym zabiegiem było by wrzucenie rozsądnej grafiki bo twoja nadaje się tylko do wyświetlania pulpitu nie grania , jak budżet Pozwoli więcej to jeszcze można myśleć ... ale grafika na 110% .
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Zasilacz "wisiał", gdyż w czasie rozkręcania obudowy najwyraźniej odkręciłem o jedną śrubkę za dużo, w momencie ponownego skręcania komputera zasilacz został prawidłowo przymocowany śrubką.

Jaki będzie koszt wymiany zasilacza na nowy ?
Jaki konkretnie model lub przynajmniej z jakiej firmy możesz polecić ?
Karta graficzna ma się rozumieć GeForce GTX1660 Ti będzie pasowała do mojej płyty głównej ?
Jak oceniasz podzespoły inne niż zasilacz i karta graficzna ?
nowy ? 200zł minimum a realnie jak chcesz coś dobrej jakości okolice 250-350
Chyba że chcesz używany to coś przyzwoitego taniej znajdzie , jednak ja sam jestem sceptyczny kupować tak ważny komponent używany z niewiadomego źrudła .
Seasonic GC 500/pure power 11 od be quiet 500w czy tam bitfenix formula 550/650w , nawet 450w będzie ...
1660ti Będzie pasować ci do płyty ale raz że ten model się NIE opłaca , a 2 sprawa że przy twoim sprzęcie NIE do wykorzystania choćbyś go zmodernizował ...
Płyta główna pozwala na mocniejsze procki i są już tanie , i5 2400 to koło 90zł i da już duży przyrost mocy ale oczywiście nie przy tej grafice bo ona ogranicza .
Inne podzespoły ? obudowa jakiś chiński złom , nie ma kablologi , nie ma przewiewu i antyczny układ wnętrza .
Chłodzenie boxowe intela - szrot który nie dość że cichy nie jest to ma marną wydajność i na mocniejszym procu to się totalnie nie sprawdzi ... Także rozbudowa możliwa jak najbardziej tylko muszę wiedzieć w jakich kwotach operujemy bo narpierw myślenie że po taniości a potem karta za 1500zł ... KONKRETY :p , bo jak masz 3k wydać albo chociaż 2500 to budujesz od nowa i zapominamy o temacie
Nie pomagam.
Powiedzmy, że mógłbym wydać ok. 3000 - 3500 zł.
Jesteś w stanie złożyć mi przyzwoity zestaw za tą cenę ??
Podbijam.
Tak , da radę . poszło PW
Nie pomagam.
Programy: Polecane / Nowe / Inne