Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jakie waszym zdaniem są godne polecenia aplikacje na Androida

RE: Jakie waszym zdaniem są godne polecenia aplikacje na Androida
Między innymi...

MyJdownloader - zdalna kontrola JDownloader-a
Unified Remote - zdalna kontrola komputera
KWGT - kreator widżetów
MacroDroid - prosta automatyzacja zadań
IP Webcam - monitoring za pomocą telefonu
MyPhone Explorer - prosty manager, bez wodotrysków
CallRecorder - robi to co ma robić
SMS Backup & Restore - j.w.
FolderSync - synchronizacja z chmurą, spore możliwości
Delta Media Player -  Oczy 
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Ja dorzuciłbym TotalComandera. Fajny menedżer plików.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Astro Menadżer - Instalki.pl jeden z najstarszych menedżerów plików, Teraz jak zniknęły z niego uciążliwe reklamy z powodzeniem zastąpi systemowy menadżer plików, ma większe możliwości, jakie obsługuje LAN, FTP.. Idealny na telefony nie posiadające ROOT'a.

Helium Backup - Musiałem ostatnio zweryfikować swoją ocenę do tej aplikacji. Nie jest prawdą ze nie przenosi ona danych w wersji darmowej, przenosi. Jest to też jedyna aplikacja potrafiąca robić backup danych na urządzeniach nie posiadających ROOT'a. Nie mówię tu o rozwiązaniach producentów danych marek urządzeń, bo z takiego backupu będziemy mogli skorzystać jedynie w odrębnie danej marki urządzeń. nie przeniesiemy danych pomiędzy np.telefonem marki Huawei na Sony. Aplikacja niestety przy backupie jest nadal kapryśna, nie zawsze wszystko udaje się za pierwszym razem i co irytujące najbardziej nadal wymaga przed zrobieniem kopii naszych plików i danych podłączenia do komputera, co jest bardzo uciążliwe. Po takim podłączeniu jednorazowym można już swobodnie robić backupy bez komputera, ale niestety,nie zawsze, co jakiś czas wymaga tego ponownie, np. po aktualizacji oprogramowania w systemie czy własnej. W wersji darmowej , co istotnie niemożliwa jest synchronizacji danych miedzy urządzeniami , czy przywrócenie backupu z chmury w aplikacji, także polecam wydać jak komuś zależy te 15 zł na pełną wersje. Jedyne rozwiązanie na kopię danych aplikacji i migrację pomiędzy urządzeniami różnych marek .
[Obrazek: 157ln5u.jpg]

System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
DU Recorder — nagrywarka ekranu i edytor filmów - Jest to bardzo fajna aplikacja która rejestruje obraz Pulpitu naszego telefonu.  Jest pomocna w przygotowaniu prezentacji, poradnika czy zapisania postępów w grach. Jest to jak na razie najlepsza aplikacja tego typu na jaką natrafiłem po długich poszukiwaniach i testach podobnych. Jest ona bardzo rozbudowana. Za jej pomocą nie tylko nagramy film, mamy możliwość wyboru miejsca docelowego zapisanego piku wideo, mamy prosty kreator, który pozwoli nam na prosta edycje zapisanego klipu wideo. Mamy możliwość publikacji zapisanego materiały na YouTube, możemy strumieniować obraz z Pulpitu na YouTube czy Twitch, Facebook. Za pomocą tej aplikacji możemy także wykonywać zrzuty ekranu i poddawać je prostej edycji. Posiada interfejs w naszym języku i co najważniejsze jest całkowicie darmowa i wolna od reklam. Działa dobrze na urządzeniach bez konta ROOT. Gorąco polecam by się z nią zapoznać.

Automatic Call Recorder & Hide App Pro-callBOX - Po awarii mojej wcześniejszej aplikacji do tego "Call Recorder Pro- Nagrywanie rozmów Pro" byłem zmuszony do poszukania jakiejś alternatywy.Nie wiedzieć czemu aplikacja "Call Recorder" po jakiejś chyba aktualizacji przestałą zapisywać rozmowy, tworząc tylko pliki o czasie "0.00" zapisanej rozmowy. nie pomogła reinstalacja,zabawa uprawnieniami.Po prostu może nie działa ona dobrze na Androidzie 7 i telefonie "Huawei P9 Lite Mini". Szukałem długo jakiegoś programu zastępczego, przetestowałem wiele tego typu aplikacji, w tym nawet jedna komercyjną i z każdą był jakiś problem. Albo nie nagrywały nic, tylko szumy i trzaski, albo nagrywały tylko mój głos a głos rozmówcy nie był rejestrowany. W końcu natrafiłem na aplikację "Automatic Call Recorder & Hide App Pro-callBOX", która sprawdziła się idealnie w roli do której została stworzona i działa bez zarzutu. Charakteryzuje się ona ładnym, prostym interfejsem. W wersji darmowej mogą trochę irytować reklamy, ale można wykupić za ok 15 zł wersję PRO gdzie problem ten znika, a naprawdę warto tu zainwestować. Choć w sumie do reklam w darmowej wersji także da się przyzwyczaić, to nie wielka cena dla mnie za aplikację która działa prawidłowo i mogę na niej polegać. Aplikacja nie ma niestety spolszczenia, ale jak już wspomniałem jest na tyle przejrzysta i prosta ze nie bedzie to stanowić problemu w obsłudze programu.
[Obrazek: 157ln5u.jpg]

System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Strava - perfekcyjnie zapisuje aktywność.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne