Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jakie waszym zdaniem są godne polecenia aplikacje na Androida

RE: Jakie waszym zdaniem są godne polecenia aplikacje na Androida
Call of Duty: Mobile - Tej marki za bardzo niemusze przedstawiać. Gra wygląda rewelacyjnie, grafika robi wrażenie. Dobra grywalność. Ciekawy tutorial. Jedynie czego brakuje to jedynie możliwości spolszczenia gry, ale da się i bez tego grać. Gra waży 1,1 GB, wię trzeba na nią zarezerwować trochę wolnego miejsca.

Big Font (change font size) - Ostatnio spotkałem się z sytuacją, gdy na prośbę mojego ojca, który ma już swoje lata i nietęgi wzrok chciałem zwiększyć czcionkę w systemie Android i jego aplikacjach na większą, żeby lepiej było mu odczytywać wiadomości i ogólnie łatwiej przez to korzystać z telefonu. Aplikacja właśnie zwiększa czcionkę w Androidzie. Oferuje spory zakres konfiguracji do własnych potrzeb. Nie wymaga ROOT-a. Po zamienię, wymagany jest jedynie restart urządzenia. Aplikacja przyda się tym osobą, które nie mają takiej możliwości zrobić tego w ustawieniach systemu Android jak np. w telefonie Huaweii P8 Llite.
Boom: Music Player - Odtwarzacz muzyki oferujący funkcję poprawiania jakości dźwięku. Wzmacnia basy, zapewnia efekt 3D. Jest możliwość odtwarzania muzyki bezpośrednio z pamięci urządzenia lub za pomocą  serwisów streamingowych. Aplikacja posiada także equalizer. Jest dostęp do podcastów i stacji internetowych.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Lawnchair 2 - W pełni darmowy i spolszczony launcher. Działa płynnie inie jest zasobożerny. Posiada duże możliwości personalizacji i ustawień, akceptuje paczki ikon do upiększania systemu z zewnętrznych źródeł. Możemy w nim m.in. ustawić rozmiar ikon i tekstu pod nimi. Wybierzemy czy schowek aplikacji ma mieć postać ikony, czy otwieramy go przeciągnięciem palcem do góry na ekranie. Ustalamy rozmiar i ilość ikon w docku. No i co ważne dobrze działa w nim wtyczka, która doinstalowujemy osobno by mieć po lewej stronie ekran Google Now. Jeśli komus na tym zależy. Mnie zależało i dzięki temu odkryłem ten Launcher, przesiadłem się na niego z płatnego Nova Launcher, który miał właśnie problem z Google Now i wtyczka dodatkowego ekranu za żadne skarby nie chciał działać w moim Alkatel 3, zresztą jej aktualizacja to wsparcie dla Lolipop(!). No i przejścia na Lawnchair 2 nie żałuje, jestem zadowolony bardzo.
Kolejne wartościowe aplikacje, na jakie udało mi się ostatnio trafić i które polecam Wam:

SkyCash - To darmowa spolszczona aplikacja, dzięki którejś zapłacimy za parkowanie w miastach, kupimy bilety komunikacji miejskiej, zapłacimy za autostrady itp. Aplikacja jest ciągle rozwijana i pojawiają się w niej ciągle nowe opcje. Te opcje, które do tej pory sprawdziłem, działają bez zarzutu i nie ma żadnych problemów. Korzystam z niej już od kilku lat. Aplikacja jest też bezpieczna dla użytkownika, ma odpowiednie zabezpieczenia. Polecam.

Stocard (Karty Lojalnościowe) - Jeśli posiadasz dużo kart lojalnościowych takich jak Makro, Selgros, Auchan, eSmiking, Biedronka itp. to ta aplikacja jest dla Ciebie. Pozwala ona dodać do bazy wszystkie posiadane karty lojalnościowe, dzięki czemu mamy wszystkie w jednym miejscu i szybko możemy wyszukać potrzebną w danym momencie kartę. Dzięki aplikacji nie musimy nosić w portfelu sterty kart lojalnościowych. Dodatkowo aplikacja pokazuje promocje w danych sklepach. Polecam.

Bitwarden -   Jeśli szukacie dobrego Menadżera haseł, szukacie alternatywy dla LastPass, który wprowadza coraz więcej ograniczeń dla darmowych userów, jak brak możliwości korzystania z wielu urządzeń w wersji darmowej, to ta aplikacja jest dla was. Posiada ona spolszczenie, jest wieloplatformowa, zainstalujemy ją na Androidzie, IOS, Windows, Linuxie, dodamy wtyczki do przeglądarek. Obsługuje chmurę, więc wszystko jest synchronizowane dzięki temu pomiędzy urządzeniami. Łatwo zaimportujemy też nasz sejf do niej z innych podobnych aplikacji, w tym z LastPass. Dane w apce są zabezpieczone za pomocą szyfrowania metodą AES-256, stosowania ciągów zaburzających i algorytmu PBKDF2 SHA-256. Bitwarden jest w aplikacją otwartoźródłową. Kod źródłowy Bitwarden jest hostowany na Github i każdy może go przeglądać, audytować oraz wnosić wkład do bazy kodu. Bitwarden. Aplikacja pozwala także na atouzupełnianie haseł w przegladarkach gdy logujemy się na konto. Posada tez generator haseł.

Odebrać telefon 2019 - To chyba najlepsza obecnie aplikacja, jaką znam do blokowania niechcianych połączeń, bardzo rzadko cos przepuści. Posiada świetną bazę niechcianych numerów, ciągle uaktualniana przez społeczność zgromadzona wokół aplikacji. Jest intuicyjna w ustawieniach i w języku polskim. Mocno polecam.
Wombo: Make your selfies sing - to aplikacja, która tworzy ze zdjęć zabawne gify, na których przerobione osoby śpiewają różne piosenki, które wybieramy wpierw listy przed edycją. Wychodzi to fajnie i filmiki są naprawdę przezabawne. Aplikacja na imprezę, która rozbawi towarzystwo jak znalazł.
Programy: Polecane / Nowe / Inne