Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jakość dyktafonów w mp3 playerach

Jakość dyktafonów w mp3 playerach
Mam pytanie. Który mp3 player w cenie do 300-350 zł ma dyktafon dobrej jakości? Bo czytałem gdzieś opinie użytkowników, że np. creative ma słaby dyktafon, tzn. głos z odległości kilkudziesięciu cm (czyli np. położony na biurku wykładowcy) już jest do kitu. Na temat jakości dyktafonów w mp3 playerach mniej znanych firm (czyli tych tańszych) nic mi nie wiadomo, ale mam obawy, że skoro nawet creative ma kiepski, to tym bardziej takie w cenie ok. 200 zł czy nawet mniejszej. Czy może mi ktoś doradzić? Aha, chodzi mi o playera z radiem (i 1 GB pamięci).
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
RE: Jakość dyktafonów w mp3 playerach
Odtwarzacze mp3 w ogóle nie mają zbyt dobrych dyktafonów, ale najlepsze chyba robi firma iRiver, np model iRiver T10, kosztuje ok. 500 zł ( 1 GB ), tyle że nie wiem czy ma radio. Oprócz tego z tańszych a jednak duzo lepszych przykładowo od Creative'a polecam firmę SanDisk.

Myślę że iRiver i SanDisk mają bardzo dobre tak jak napisała lilandrah ale oprócz tego dobry dyktafon ma Acer,Samsung czy Sony.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Dzięki za rady. Sprawdziłem jeszcze raz i okazuje się, że playery sandisc w większości sklepów internetowych są przedstawiane jako bez radia, natomiast w jednym znalazłem informację " funkcja tunera FM jest zablokowana programowo. Można ją uaktywnić wgrywając na urządzenie amerykański firmware". No właśnie, tylko co to dokładnie oznacza. Czy mam pewność, że po zrobieniu tego, co radzą, radio w 100% będzie działać? Poza tym taka informacja znalazła się przy modelu sansa m240. Czy wszystkie sandiski mają dobre dyktafony? Bo teraz czytałem w opisie sansa C150, że ma dobry dyktafon. Tylko, że C150 na pewno nie ma radia.
A co do iRivera, to czy faktycznie jest on wart swojej ceny? Czy jest najlepszy? Model mający wszystkie poszukiwane przeze mnie funkcje kosztuje 540 zł.
A co możecie powiedzieć o firmie Z-Cyber? Czy to może być dobre rozwiązanie?
Programy: Polecane / Nowe / Inne