Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

KONKURS

RE: KONKURS
Dziś dostałem na maila info, że moje zgłoszenie zostało zdyskwalifikowane.
Czy to znaczy, że już w III i IV etapie nie mogę brać udziału? Oczy 

Jeśli nadal mogę brać udział, to rozumiem, że już nie należy wpisywać kodu z płyty, bo znowu będzie dyskwalifikacja?

P.S. foxit100: Obawiam się, że i Twoje zgłoszenie zostanie zdyskwalifikowane.
W regulaminie wyraźnie jest napisane, jaki ma być tytuł maila.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
a mogę wysłać ponownie maila z tym samym kodem tylko poprawnym tutułem ?
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
foxit100: jeżeli zmiana dotyczy tylko tematu maila to przymkniemy na to oko

dawidsab: to znaczy, że każdy ma JEDNĄ szansę, Ty swoją już zużyłeś, więc nie możesz brać udziału ani w drugim, ani w trzecim, ani w czwartym etapie. Regulamin precyzuje to jednoznacznie. Chcesz mieć nową szansę musisz mieć nowy kod z płyty, a w wypadku wygranej okazać płytę z tym kodem. Serio tak trudno jest przeczytać regulamin?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Witam,
Czy odpowiedź na pytanie konkursowe może być w formie np. video, oczywiście w którym rozwinięcie zdania PC Format jest.... nie będzie mieć więcej niż 160 znaków?

Z góry dzięki za odpowiedź Wesoły
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Nie, akceptowalna forma to wyłącznie tekst
Czy w formacie musi być znak plus otoczony dwiema spacjami ? tj. w np. ABCDE12345 + PC Format jest na bieżąco z komputerami i nowymi technologiami.
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
Powinno być ze spacjami, ale jak zapomnisz o jednej czy dwóch to tragedii nie będzie
mam pytanie wygrałem I etap a w regulaminie jest napisane
"6.3 Warunkiem wydania nagrody jest przesłanie przez laureata pocztą (listem poleconym) lub kurierem oryginalnej płyty oraz oświadczenia laureata (które zostanie udostępnione w momencie powiadomienia)"
informacje o wygranej dostałem emailem ale nie było tam żadnego oświadczenia, czy jeśli wyśle płytkę z moimi danymi ale bez oświadczenia to będzie to ważne (zawsze mogę dosłać skan emailem). Zaraz zbliża sie weekend i nie chce przekroczyć terminu 5 dni do wysłania płytki.
Pzd
Oświadczenie przyślemy mailem razem z informacją o wygranej. W wypadku 1 etapu będą to dwa osobne maile. W wypadku oświadczenia - można je przysłać mailem jako skan dokumentu.
Witam. Czy jak zamiast słowa jest napiszę słowo posiada to czy moja praca zostanie zdyskwalifikowana?
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: edge
Programy: Polecane / Nowe / Inne