Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

KONKURS

RE: KONKURS
Czy wygrany nagrody głównej bezie wybierany ze wszystkich wysłanych zgłoszeń czy tylko z tych z ostatniego etapu?

Czy dane takie jak imię i nazwisko, numer telefonu wliczają się do tych 160 znaków ?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
- ze wszystkich
- nie liczą
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Napisalem post w którym zadałem następujące pytanie na które nie dostałem odpowiedzi:
Witam. Czy jak zamiast słowa jest napiszę słowo posiada to czy moja praca zostanie zdyskwalifikowana?
Czy teraz mógłbym otrzymać odpowiedź?
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Przepraszam, przeoczyłem ten post.
Tak, praca zostanie zdyskwalifikowana.
Czy do tych 160 znaków wliczają się spacje? W regulaminie nie znalazłem odpowiedzi na to pytanieKwaśny
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
Spacja jest normalnym znakiem jak każda inna litera. Postawienie spacji wymaga naciśnięcia klawisza na klawiaturze, tak samo jak przy każdej innej literze. Jeżeli ktoś uważa inaczej to niech spróbuje przeczytać tekst pozbawiony spacji :-).
W skrócie - tak spacje też się liczą.
Witam,

A ja mam takie pytanie odnośnie regulaminu:

3.4 Format zgłoszenia konkursowego zawierającego kod nadrukowany na płycie oraz rozwinięcie zdania konkursowego powinien być następujący: kod nadrukowany na płycie + rozwinięcie zdania konkursowego, np. ABCDE12345 + PC Format jest na bieżąco z komputerami i nowymi technologiami. Prawidłowe zgłoszenie zawierające kod z płyty i rozwiązanie zadania konkursowego może składać się z maksymalnie 160 znaków w całości.

Natomiast na stronie konkursu:
http://www.pcformat.pl/News-Konkurs--wyg...ty,n,16357

Jest napisane "... wg wzoru kod z płyty + rozwinięcie zdania (maksymalnie 160 znaków)"

I teraz mam pytanie co do tych 160 znaków, które z poniższych stwierdzeń jest prawidłowe:

1. 160 znaków dotyczy wyłącznie rozwinięcia zdania "PC Format jest ..."
2. 160 znaków = kod nadrukowany na płycie + rozwinięcie zdania konkursowego
3. 160 znaków = kod nadrukowany na płycie + rozwinięcie zdania konkursowego, np. ABCDE12345 + PC Format jest na bieżąco z komputerami i nowymi technologiami.

Dziękuję i pozdrawiam.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Wiążące jest to co napisano w regulaminie.
Nie wiem, czy w ten niedzielny wieczór dostanę szybką odpowiedź, ale zapytam - na "plakacie", jak i w piśmie jest termin "od 7 listopada do 3 grudnia", natomiast w regulaminie jest napisane "od 7 listopada do 4 grudnia". Wyrwałem specjalnie dwa numery pisma i zaraz będę "coś kleił", no bo w końcu mam dwa "losy"Oczko
Także mogę liczyć na to, że moje propozycje będą się liczyć, tak?
Pls pls pls...
EDIT: Chyba powinny się liczyć, bo do 3 grudnia były chyba pisma w sprzedaży, a do 4 trwa konkurs, także chyba się załapałem, co nie?
Konkurs trwa do niedzieli 4 grudnia do północy.
Programy: Polecane / Nowe / Inne