Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kamera Tracer - wykryta przez komputer a nie działa

Kamera Tracer - wykryta przez komputer a nie działa
Witam, piszę z problem który mam z kamerką internetowa Tracer Rocket HD a mianowicie. Kamera w menadżerze zadań jest wykryta i jest przy niej żólty znak zapytania, zainstalowalem sterowniki z plyty która była dołączona do kamery i nadal bez zmian. Poszukałem w internecie sterowniki do USB 2.0 Video bo tak jest napisane w menadżerze i nadal nic... Dodam że direct 11 i sterowniki do karty graficznej są zainstalowane, a w skype podczas próby kamery w ustawieniach widoczny jest napis: "Nie znaleziono preferowanych źródeł video". Jeżeli ktoś jest łaskawy mi pomoc, to prosze ponieważ komputer zostawiam rodzicom i chciałbym żeby mieli skype z kamerką podczas gdy wyjade 1 września, z góry dzięki!!!
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
kamera tracer nie działakamerka tracer skypetracer rocket hd nie znalezionotracer rocket hd nie działa w skape