Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Karta SIECIOWA - internet nie działa przez nią

Cry  Karta SIECIOWA - internet nie działa przez nią
Witam wszystkich. Jestem początkujacym internautą i dopiero wczoraj podłączyli mi sieć w domu. Mój problem polega na tym że pan instalator podłączał mi neta przez kartę sieciową REALTEKA i sama karta działała bowiem paliła sie czerona dioda że otrzymuje sygał sieciowy ale ikonka polacznia sieciowego informowała ze kabel jest odłaczony. I ostatecznie pan nie mial czasu na zdiagnozowanie problemu wiec podlaczyl net przez USB. zadziałał ale wolałbym mieć neta podłaczonego przez karte. Dodam, ze karta wg menadzera urzadzen dziala poprawnie. Moze umie ktos z WAS rozwiazac moj problem? z niecierpliwoscia czekam na rady. dziekuje i pozdrawiam.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
RE: Karta SIECIOWA
Może kabelek uszkodzony ? Próbowałeś zainstlaować najnowsze stery ? a może ten modem który dali CI monterzy ma uszkodozne wyjście ethernetowe ?

U mnie z routerem były takie jaja, najpierw myślałem , że to kabel ale po wymianie to samo..więc poszedł do serwisu, wymienili na nowy i działaOczko
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Możliwe że to kabelek ale nie mam drugiego zeby sprawdzic. u mnie na dyskietce ze sterownikami nie ma lepszego sterownika od tego co proponuje xp wiec nawet nie moge go zaktualizować. wyjme i wloze ta karte w inny slot i zobacze czy to karty wina. ale dzieki.
Ściągnij ze strony Realteka klik
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Tu żadne nowe sterowniki niestety nie pomogą. Proszę napisać jaki to net i czy przypadkiem tym urządzeniem które nie chce połączyć się z kartą sieciową nie jest Livebox?
Psycho Killer
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
internet nie chodzi przez kartę sieciowakarta sieciowa a niedziałający internetnie chodzi internet karta sieciowanie działa internet przez kartę sieciowa nie działa internet z karty sieciowej