Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kiedy zostanie udostępniony harmonogram wydań na 2016 rok?

Question  Kiedy zostanie udostępniony harmonogram wydań na 2016 rok?
Witam!

Pytanie - jak w temacie.
Wchodzę na tę stronę - i nadal widzę harmonogram na 2015 rok.
Logicznie rzecz biorąc nowy harmonogram powinien się ukazywać z chwilą ukazania się pierwszego numeru "PC - Formatu" danego rocznika
(w tym przypadku 7 grudnia 2015).
Numer 1/2016 już od dawna jest w sprzedaży, lada dzień będzie nr. 2/2016, a harmonogramu wydawniczego brak Oczy .

Może ktoś byłby tak uprzejmy i wyjaśnił mi, kto jest odpowiedzialny za umieszczanie harmonogramu wydań "PC - Formatu" - i jakim kluczem ta osoba się kieruje?
Kluczem - tzn., że może myśli, że harmonogram będzie udostępniany za każdym razem od nr. 2 każdego rocznika.

Z góry dziękuję za odpowiedź Oczko .
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: firefox
RE: Kiedy zostanie udostępniony harmonogram wydań na 2016 rok?
Dawidzie, rok w rok pytasz o to samo, chociaż dobrze wiesz jak mniej więcej są wydawane te gazety. Czy serio nie masz nic lepszego w życiu do do roboty niż przejmowanie się harmonogramem pcf? Czy musisz być zawsze takim wrzodem na tyłku?
kruki92 napisał(a):Witam , przychodzę tu do Państwa dość poirytowany oraz po prostu wkurzony  problem polega na tym, że mam b dobry net upc kablówke  centrum Warszawy żadna radiówa za 20 zł bo jest to 150 mb troche za niego płacę
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
RE: Kiedy zostanie udostępniony harmonogram wydań na 2016 rok?
Dziękuję!

Właśnie pobrałem najnowszy harmonogram wydań na rok 2016.
Sprawa jest więc nieaktualna (przynajmniej do przyszłego roku) Oczko .
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne