Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Klasyczny telefon sms'y i rozmowy - około 300zł

RE: Klasyczny telefon sms'y i rozmowy - około 300zł
To może ktoś spotkał się z godną polecenia baterią do tego telefonu (Nokia 6300) ?
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
To nie jest nowy telefon. To jest podróbka, a w najlepszym przypadku (kiepsko) odnowiony telefon. Zdecydowanie nie warto go kupować.

Na większą pojemność baterii też nie masz co liczyć. Przy dzisiejszej technologii jest tylko jeden sposób na zwiększenie pojemności - zwiększenie rozmiaru. Bateria o wielkości oryginalnej po prostu nie może mieć ~35% większej pojemności.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Zapowiadało się dobrze... Nie zgadywałem, że kupienie dobrego, tak prostego telefonu będzie problemem.

Komuś jeszcze się coś nasuwa na myśl, godnego uwagi ?
(29.04.2014, 19:19)sax123123 napisał(a): Zapowiadało się dobrze... Nie zgadywałem, że kupienie dobrego, tak prostego telefonu będzie problemem.

To jest model sprzed siedmiu lat, nie wiem na co liczyłeś Wesoły

Co powiesz na Nokię 206?
Swoją wiedzę czerpałem z (jak się dowiedziałem) allegrowych podróbek Wesoły.

Co do Noki 206, z tego co widzę w jednej recenzji, słaba widoczność na ekranie w słońcu, co wyklucz ten telefon (o ile to wszystko prawda).
Mając na myśli telefon klasyczny, w grę wchodzą też rozsuwane, ale żadne klawiatury Qwerty.
Wiesz, w klasycznym telefonie ciężko liczyć na wysokiej jakości ekran. Jest on bowiem tylko dodatkiem, nie kluczowym elementem jak w przypadku smartphone'ów. W starszych, droższych modelach zdarzały się dobre wyświetlacze, ale obecnie prosty telefon = tani telefon, a na czymś trzeba przecież oszczędzić.
Wszystko rozumiem, ale w ekranie obecnego telefonu w świetle dziennym można się przeglądać, ale godziny się nie sprawdzi.
Teraz dotarłem do Samsunga C3780. Bateria dobrze trzyma, sprawę ekranu w słońcu da się załatwić (przez ustawienie najwyższej jasności).
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
jaki telefon klasyczny do 300 zł 2014jaki telefon do rozmow?telefon dla mamy do 300telefon do rozmów i smstelefon klasyczny do 300 zł