Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Klawiatura do 400zł.

RE: Klawiatura do 400zł.
eeeeeeeee nie chce mi się w to bawić, ja lubię mocniej dociskać klawiatury Język to ten Romer G polecasz?
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
jak by ci odpowiadał trochę mniejszy format to MODECOM VOLCANO LANPARTY RGB BT powinno ci spasować , dość fajne ma przełączniki akurat pod gry i nie takie lekkie jak REDy które potrafią wkurzać i nie kosztuje majątku .
Alternatywnie logitech G413 na wspomnianych wcześniej romer G

HyperXy na przełącznikach HyperX aqua też możesz przemyśleć .

A co do delikatnego pisania to zdecydowanie warto się nauczyć bo daje to wymierne korzyści , tak jak wspomniałem mniejszy hałas i dużo szybciej piszesz .W grach zwłaszcza szybkich Multiplayer również dzięki wcześniejszemu odpuszczeniu klawisza masz szybszą reakcje i szybciej możesz ponownie wcisnąć dając sobie delikatną przewagę . Na tym polega właśnie duża zaleta klawiatur mechanicznych że nie musisz ich na hama dobijać .
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
ten MODECOM VOLCANO LANPARTY RGB BT wygląda fajnie, ale nie ma bocznego panelu Język
nie wiem co rozumiesz przez boczny panel Język

Jak klawisze F1-F12 to masz je dostępne przez kombinacje FN + 1 do = [ cały górny rząd ]

Klawisze typu page up , page down , del masz przecież z prawej strony a resztę również pod skrótami FN + cośtam , już dokładnie nie pamiętam - jest w instrukcji od klawiatury i możliwe że też na nakładkach nadrukowane .
Nie pomagam.
numpad ten po prawej, już się do niego przyzwyczaiłem i trudno będzie pisać cyferki z tego poziomego rządku nad alfabetycznymi klawiszami Język
nwm co robisz na codzień , ale ja też długo używałem klawiatur z numpadem ... w pewnym momencie w moje łapy wpadł razer blackwidow 2014 tournament edition ... właśnie bez numpada , myślałem że będzie mi go brakować ale w praktyce bardzo szybko się przyzwyczaiłem - minęły prawie 3 lata i już nie chcę wracać bo tak jest poprostu wygodniej , masz więcej miejsca na myszkę i bardziej naturalne ułożenie ramion bo mysz i klawa są bliżej siebie . Do tego oszczędzasz trochę miejsca na biurku .

O ile nie walisz ściany liczb w excelu czy podobnych programach to myślę że przyzwyczaisz się szybciej niż ci się wydaje a nie to najwyżej zwrot 14 dniowy lub poprostu odsprzedasz . Jak dla mnie warto spróbować innych przełączników i innego formatu klawiatury choćby po to żeby wyrobić sobie opinie i sprawdzić samego siebie co ułatwi dalsze wybory jak znowu przyjdzie czas zmieniać klawiaturę :D

Pozdro :D
Nie pomagam.
klawiatura do gier raczej Język to może i się przyzwyczaję Język

No to biorę tego Volcano, dzięki
jasne , daj znać jak ci się podoba . Z klawiatury powinieneś być zadowolony . Jedynie nakładki są trochę średnie ale to kiedyś będziesz mógł sobie wymienić jak ci klawiatura "podejdzie" .
np takie coś :
https://www.aliexpress.com/item/1005002332527027.html
https://www.aliexpress.com/item/1005002973887619.html
https://www.aliexpress.com/item/1005002005838872.html

Narazie spróbuj , potestuj i odezwij się jak ci podpasowuje , co na plus , co na minus itd :D
Nie pomagam.
(11.09.2021, 19:20)Piotr91 napisał(a): klawiatura do gier raczej Język to może i się przyzwyczaję Język

No to biorę tego Volcano, dzięki

W grach się w ogóle numepada nie używa a cyferki dla mnie nawet wygodniej z górnego rzędu pisać . Do wszystkiego się idzie przyzwyczaić też na początku chciałem klawiaturę z numepadem bo zawsze taką miałem ale wyszło tak że budżet miałem wtedy nie do ruszenia ( dostałem bon podarunkowy ) i z porządniejszych klawiatur tylko SPC GK530 bez numepada mieściła mi się 2 zł poniżej budżetu to kupiłem mniejszą i szczerze zupełnie nie czuje różnicy poza tym że jest mniejsza i mniej miejsca zajmuje .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
Programy: Polecane / Nowe / Inne