Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Komputer do 5600 zł

RE: Komputer do 5600 zł
W takim razie to, co podałem będzie chyba optymalne. Można by zmienić SSD na mniejszy (160 zł tańszy), i obudowę na tą podaną przez Kickboxera (kolejne 160 złł), co razem daje nam 320 zł oszczędności. Można dołożyć wtedy do i7 (cena zestawu wyjdzie ~5650 zł).

Pytanie tylko, czy renderujesz coś na tyle często, że faktycznie potrzebujesz tych 8 wątków. Jeśli nie, to lepiej zostać przy większym SSD i mieć możliwość zainstalowania na nim najpotrzebniejszych programów.
A Fractal Design Define R4 to bardzo dobra obudowa, świetnie wykonana i dobrze wyciszona.

Wybór należy do Ciebie, daj znać, to się zmodyfikuje zestaw.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Ale te 5650 to z systemem czy bez ? Co do renderingu to bawie się trochę w grafice 3d i chciałbym spróbować swoich sił z youtubem, więc nic profesjonalnego. Jakbyś mógł mi to rozpisać to byłoby fajnie. Jeszcze jedno, chciałbym kupić komputer w sklepie, który umożliwia rozłożenie na raty, a misiek chyba na to nie pozwala. No i jeszcze kwestia monitora, znacie jakieś dobre do 24" cenowo do 1000 zł?
 System operacyjny: linux Przeglądarka: safari
Z systemem.
W takim razie moim zdaniem i5 wystarczy w zupełności.

http://Jeszcze jedno, chciałbym kupić ko... pozwala.
W takim razie przełóż części do techplanet/morele - i zobacz, gdzie wyjdzie taniej.

Monitor - napisz najlepiej w dziale monitory. Mi przychodzi do głowy tylko Dell U2412M.
Ten link mi nie działa, możesz poprawić ? I dzięki za pomoc.
Hm, to miał być cytat, pomyliły mi się funkcje Szczerbol

O tak miało być:
Cytat:Jeszcze jedno, chciałbym kupić komputer w sklepie, który umożliwia rozłożenie na raty, a misiek chyba na to nie pozwala.
No i w pijanym miśku nie ma np. RAM'u 8 GB w jednej kości, a kupno 4x 4 GB nie jest moim zdaniem najrozsądniejszym wyjściem (jeśli chodzi o dalszą rozbudowę, jeśli takowa będzie kiedykolwiek potrzebna Szczerbol).
Btw, właśnie dlatego zdecydowałem się złożyć zestaw w morele (bo techplanet z kolei nie pozwala dodać 2 takich samych kart do przechowalni Szczerbol).
Cytat:(bo techplanet z kolei nie pozwala dodać 2 takich samych kart do przechowalni Szczerbol).

Pozwala, trzeba umiećOczko
Widać jaki ze mnie informatyk Oczko I po co mi te studia Szczerbol
A możecie mi w morele lub techlandzie rozpisać jeszcze raz tylko poprawione bo operuje teraz tylko na komórce i mnie już jasna cholera bierze,szczególnie że mam limit na neta Wesoły
Programy: Polecane / Nowe / Inne