Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Komputer do gier i renderingu do 6000

RE: Komputer do gier i renderingu do 6000
Tak , tyle co gram i jeszcze umiem się ogarnąć z ustawieniami to oczywiście , RX470 którego mam 70% czasu się nudzi , a nawet podczas grania nie wskakuje na maxymalne taktowania bo mam klatki na 60 zablokowane żeby był cichutki bo po co ją męczyć .
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Piotrek mam straszny mętlik w głowie bo zadałem pytanie jeszcze na jednym forum patrz co otpisali
amd daje możliwośc rozbudowy AM4 DO 2020

O jakim rozwoju mówimy? o takim że następna generacja Ryzenów może dogoni obecnie i5 8400? - proszę Cię.

Kowalinio, dnia 27 Lut 2018 - 17:08, napisał:

a poza tym mam tylko 60HZ

Problem w tym, że z GTX 1080 różnica w grach między takim 8600K, a Ryzen 1700 jest spora i niekiedy braknie do tych 60kl/s w nowych tytułach.

Kowalinio, dnia 27 Lut 2018 - 17:08, napisał:

ryzen chyba lepiej się też sprawdzi w renderingu?

Renderingu? nie sprawdzi się lepiej, ani w grafice 2D/3D, ani tym bardziej w PR/AE/PS/Lr z racji na brak obsługi QSV.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
Jeżeli to benchmark to nie bierz ich odpowiedzi na poważnie ... To są tacy maniacy że jak ktoś zakłada temat z problemem z glutem to łapie ban zamiast pomocy ... wolność słowa się tam skończyła już pare lat temu i kto się nie zgadza z kajtkiem i endurkiem bany łapie błyskawicznie . Nie ma żadnego pola do dyskusji .Tak są wyuczeni że tylko intel + nvidia i wspomnij chociaż o czymkolwiek innym to cię zlinczują .

Niestety , fora powoli upadają , a najlepiej trzymają się właśnie takie gdzie tacy maniacy panują ... prawdziwe fora gdzie można podyskutować są już w ruinie - mówię o ITPC i pcformacie .

Jeżeli mu braknie do 60fps na ryzenie to nie mam pytań , widać że nigdy nie miał z tym sprzętem do czynienia . A z renderingiem to dowalił bo to bujda jak 110 . Faktem jest dziwna optymalizacja pakietu adobe gdzie zależnie od modułu potrafi używać różnej ilości wątków i momentami nawet 4 ledwo wykorzystuje ... ale Czy nieróbstwo i nierównomierny rozwój pakietu oprogramowania to problem ryzena czy developera ?
Czy procesor może robić bootleneck jak nie jest w 100% obciążony ?
To są pytania które skrupulatnie unika taki typ ludzi jak oni . Także masz nauczkę by się od tego kowalino trzymać z dala . Nie ma co się bawić w ich gierki , zachowują się jakby im ktoś płacił za to wychwalanie i jeżeli robią to za darmo to jest mi ich zwyczajnie żal .
To dobrze ,że trafiłem tu bo na początku chciałem kupić kompa polecanego przez nich dzięki Bogu :D
No niestety , Tych z benchmarka mi po prostu żal , ale tam jest taki rygor że nie da się nikomu pomóc . Ja jestem jeszcze forumowiczem starej daty wychowanym na forach w znaczeniu dyskusji .
Piotrek ile masz lat jak można zapytać?
20 lat ... nie uważam tego za tajemnicę .
Mam pytanko a czy g skill ripjaws 3200mhz cl15 będzie dobry dla 7 1700?
powinny działać bez zarzutu , ale tak jak mówię - jest to dziwne ale modele 3000mhz kręcą się poprostu lepiej ... cofniesz trochę to pisałem o tym xD
Czyli na serio lepiej brać 3000mhz?
Programy: Polecane / Nowe / Inne