Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Komputer do gier i renderingu do 6000

RE: Komputer do gier i renderingu do 6000
bardzo kuszący zestawik :p
Nawet nie wiesz jak duży , ja wiem bo się już z 2 procem na glucie użeram i nigdy więcej , choćbym miał mieć dużo słabszy proc to mam tego zwyczajnie dość.

jeżeli nie wiesz co to glut to ten artykuł : http://forum.pclab.pl/topic/1186755-Deli...i-i-Pomoc/

+ ten film: https://vimeo.com/221341213

powinny sporo wyjaśnić ....
dodam tylko od siebie że często NIE kończy się na 1 skalpie a sama procedura jest znacznie większym ryzykiem niż się wydaje .
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
I w sumie mógłbym jeszcze coś dodać bo chciałem zestaw bez karty do tak 4000 więc mam jeszcze 300 mogę dołożyć coś lepszego?
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
znacznie lepszą obudowę Define R6 od fractala / enthoo pro M od phanteksa lub ewentualnie pozbyć się hhd o ile nie jest ci pojemność 1tb konieczna .

co do zasilacza , - prime to najlepsze jednostki na rynku i jeżeli tyle wydajesz to pewnie tego oczekujesz xD
Sam mam o serie niższego focusa plus który wciaż jest genialny , ale to tylko luźna sugestia gdybyś coś chciał wcisnąć i musiał oszczędzać xD
I mówisz ,że te flame od g.skilla pójdą na 3600mhz?
nie wiem czy pójdą ... 3200 gwarantowane , ale większość idzie 3466 lub 3600 . kwestia szczęścia . 3600 to raczej już max co się na ryzenie da osiągnąć bo więcej nigdy nie widziałem ani na żywo ani na filmach /forach .
zostaje ci budżetu to wsadź sobie mugena 5 PCGH najlepiej to będziesz mieć totalną ciszę i chłodniutko . Jak nie chcesz wysokie OC to i tańszy scythe kotetsku mark 2 się sprawdzi , też będzie cichy i wciąż jest zapasem wydajności do ryzena ... słabszy od mugena ale nie wykluczam że by ci wystarczył .
Spoko a jaki jest maksymalny poziom oc takiego 1600? 4.1 4.0?
no coś takiego jak piszesz , ale to trzeba mieć szczęście i dobrą sztukę żeby nie potrzebowała do tego bardzo dużego napięcia , bo powyżej 1.4V skracamy żywotność procesora ...
Szkoda ,że płyty na ryżeny nie obsługują wyższych taktowań ramu zwykle niż te 3200mhzKwaśny
kolejny się dał nabrać ... obsługują od agesy z września ubiegłego roku teoretycznie do 4000 a w praktyce do 3600 raczej . Więcej niż 3200 jest jak najbardziej realne jak wiemy jakie kości brać Krzywy
Ej a jak ci sie wydaje bo będzie nowa generacja podobno coffe lake-s może bez glutka?

I w ogóle podobno w kwietniu ma wyjść 2 generacja ryżena to prawda?
Programy: Polecane / Nowe / Inne