Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Komputer nie odtwarza filmów (żadnych)

Komputer nie odtwarza filmów (żadnych)
Witam.
Mam dziwny problem. Mianowicie 11.12 oglądałem sobie serial (za pomocą Media Player Classic, bo wmp nie otwiera mi napisów - nie lubię wmp 12), a gdy próbowałem 13.12 odtworzyć następny odcinek - wyskoczył błąd "Program Media Player Classic przestał działać". Pomyślałem, że może plik jest uszkodzony, ale na wszelki wypadek spróbowałem WMP, potem Winamp - przy wszystkich programach wyskakiwał ten sam błąd "Program *** przestał działać" bez żadnych dalszych informacji na ten temat. Spróbowałem wiec otworzyć jakiś starszy plik (inny serial, jakiś trailer cokolwiek co mam na dysku ściągnięte lub zgrane np z telefonu, a więc pliki MP4, mpeg, avi, wmv), po prostu coś co wiem ze niedawno działało - i tu zaskoczenie wyskoczył TEN SAM BŁĄD!
W tej chwili nie mogę nic oglądnąć na kompie (muzyki mogę słuchać o dziwo w każdym z odtwarzaczy), przeinstalowałem K-lite Codec pack ale nie pomogło. Na komputerze nic ostatnio nie było instalowane (ostatnim zainstalowanym programem był Neverwinter Nights 2 - 05.12 ale po pierwsze mam go od premiery a po drugie nigdy nie sprawiał problemów, po trzecie w końcu pliki odtwarzałem po jego instalacji i nie było problemu), również nic z neta nie ściągałem - mam modem PLAY a więc i limit na pobieranie.
Posiadam Windows 7 OEM, od 2 lat wszystko działało bez zarzutu. Zainstalowałem nawet najnowsze K-Lite, XVid ale nic nie pomaga ciągle wyskakuje ten sam błąd.
Czy ktoś wie co z tym fantem zrobić?

P.S> Skanowałem komputer MSSE ale nie wykrył żadnego syfu a jest aktualny - update z dzisiaj rano. Ponad to OTL wkazuje, że komputer nie jest niczym zainfekowany.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Komputer nie odtwarza filmów (żadnych)
a spróbuj innym programem, np. AllPlayer
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: firefox
Ja bym proponował wykonanie aktualizacji kodeków za pomocą allplayerOczko sam pobierze to co mu brakuje.

Obecnie spróbuj : VLC media player powinien odtworzyć twój film bez błędówOczko
Ciekawe narzędzia, które pomogą Ci w optymalizacji i analizie stron.
[Obrazek: button.gif]
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Kiedy właśnie piszę, że KAŻDY program jakiego próbowałem, kmp, allp po prostu każdy niezależnie od tego kiedy aktualizowany (a allplayer w ogole nigdy mpjego pieca nie lubil zawsze się wieszał i psuł) reaguje tak samo i to również w przypadku filmików, które tydzień wcześniej bez problemu odtwarzał. Nie pomaga instalacja nowszych, ani starszych CCCP ani K-Light codec paków ani reinstalacja programów do odtwarzania.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: safari
Ale czy próbowałeś przez VLC? Bo rzeczywiście potrafi sporo zrobić. Mogły paść sterowniki od karty graficznej, spróbuj je zreinstalować.
Aloha
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
komputer nie odtwarza filmówkomputer nie odtwarza videokomputer nie czyta filmówkomputer nie odtwarza filmowvlc nie odtwarza żadnych filmów komputer+nie+odtwarza+filmówkomputer nie otwiera filmówkomputer nie odtwarza żadnych filmów komputer nie odtwarza filmów na internecie forumkomp nie odtwarza filmów