Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Komputer przestał się uruchamiać

Komputer przestał się uruchamiać
Mam problem z komputerem. Wczoraj po wciśnięciu przycisku "Power" komputer nie reagował (dioda na przycisku power się świeci tak jak za każdy razem gdy komputer jest wlączony). Uruchomił się sam po ok. 1 minucie od włączenia i było ok.
Dzisiaj po wciśnieciu POWER komputer nie reaguje jak wczoraj, tylko że teraz w ogóle nie startuje...
Dioda power się świeci, a komputer jest cicho jakbym go nie włączał. Zawsze przy wyłączaniu zasilacza z tyłu było słychać jak się prąd odłącza, a teraz jest cisza, ale przetestowałem zasilacz poprzez spinacz i się wentylator kręci.
Sprawdziłem czy nie wypadł kabelek od przycisku power i wszystko jest ok. Poprzez śrubokręt(stykając piny) też nie mogę go odpalić.
Pomyślałem, że to może coś z płytą ALE komputer się raz przy odlączaniu zasilania uruchomił, ale akurat odłączyłem ponownie zasilanie. Po tym już komputer ani razu się nie uruchomił.

Nie wiem czy to co napisałem da się zrozumieć, ale liczę na waszą pomoc, bo komputer chodził wczoraj do 23 wyłączyłem go sam, nie padł czy coś, a dziś ju go nie mogę uruchomić.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Komputer przestał się uruchamiać
Podaj konfigurację komputera.Sprawdź komputer na innym zasilaczu.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Komputer przestał się uruchamiać
Podaj temperatury podzespołów..
Ja obstawiam na zasilacz.. !
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne