Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Komputer się zawiesza w grach.

RE: Komputer się zawiesza w grach.
Jaki mocny sprzęt? Szczerbol zasilacz o mocy przynajmniej 400-450W ma większość obecnych komputerów. Serwis - oni nie mają testować twoich części tylko włożyć markowy zasilacz do twojego komputera i na nim zrobić test. Kto ci broni podczas tego "patrzeć im na ręce"?
Kto nie chce pracować, niech też nie je! (2 Tes 3, 10)
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Źle to ująłem chodziło mi o to że tylko jeden kolega nie boi się rozkręcać komputera serwis nie ma sensu bo jestem pewien że nie jest to wina zasilacza. . . Ale jeżeli uda mi się pożyczyć od kogoś markowy zasilacz na pewno go przetestuję.

===================================================================
Atedit
jeżeli to coś wnosi do tematu konfiguracja kompa kumpla na którym testowałem dysk.

Procesor
- Intel® Core™2 ***** CPU E4500 At 2.20GHz
Karta graficzna - NVIDIA GeForce 8600 GT 512MB
System operacyjny - Windows XP 32 bit
Ram - 2x1GB kingston DDR2 DIMM PC2-5300 (667MHz)
Dysk twardy - 320 GB Samsung HD321KJ 16 MB SATA 300(mój) SEAGATE BARRACUDA 7200.9 ST3160812A (kumpla)
Zasilacz - Modecom FEEL 600 PRO 580 albo 600 wat (ten sam co mój)
Płyta Główna Gigabyte socket 775 s series GA-945P-S3
89% ankietowanych graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do podpisu!!
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Po kilku testach jest rozwiązanie mojego problemu okazało się że moja karta jest po prostu zbyt stara po wymianie na nowszą tzn. GTX260 "śmieciowy zasilacz" świetnie daję rade i problem znikł dzięki za pomoc temat do zamknięcia pozdrawiam m4tteo;]
89% ankietowanych graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do podpisu!!
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
swtor brak sygnalu dota 2 zawiesza siedota 2 zawiesza sie po uruchomieniuKomputer całkowicie się zacina podczas gry dota2komputer się zawieszaKomputer się zawiesza furmarkprocesor 75 stopni komputer sie wieszaworld of tanks zawiesza komputer