Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Komputer w ogóle się nie uruchamia

RE: Komputer w ogóle się nie uruchamia
Ojcu wymienił baterię na płycie (nie wiem jak na to wpadł bo nie ma absolutnie pojęcia na kompach xd) i ruszyło ale nie włączał się monitor (obstawiałem że zrobił coś przy grafice) Więc następnego dnia obczaiłem temat wyjąłem grafikę całkowicie (i tak nie używał, jechał na intelu cały czas) i lipa. Nie ruszył w ogóle. Wyjąłem jedną z kości. O ruszyło. hmmm to sprawdzę drugą tak dla pewności. Podmieniłem. Dalej rusza O.o Włożyłem obie. I dalej rusza... Czyli podsumowując nie zrobiłem nic i udało się naprawić... Działał działał potem się znowu sam wyłączył. Coś tam ojcu wspominał ale nie miałem czasu ogarniać więc olałem temat. Dziś przychodzi i "znowu mi padł i się nie włącza". No i rzeczywiście. Wszystko wróciło do objawów sprzed wszystkich zabiegów. Eh...

co do napięć to nie mam urządzenia żeby to zrobić :p

jajca. wkurzyłem się, wyjąłem na pałę jedną z kości i działa. ojcu już wkur...ny bo "po co mu to jak i tak tylko włączy neta i mu padnie". Włączyłem kompa, odpaliłem dwie przeglądarki, puściłem jakieś filmy, odpaliłem w tle temperaturki i czekam. Coś tam teraz mu kazałem robić i żeby obczajał co jakiś czas temperatury. Póki co luźniutko, do 40 dochodzą. 
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Kości RAM są takie same czy różne firmy taktowania i opóźnienia ?
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Są identyczne. Mają już swoje lata, tak jak reszta sprzętu, więc zakładam, że coś się tam wydarzyło właśnie przez ten fakt. Póki co komp leci na jednej kości i wszystko działa
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
polecam memtestx86 i sprawdzanie tej zepsutej, moze sloty ci zdychają?
Też piszę nie poprawnie po Polsku i nic wam do tego!
Skutki kupowania Zasilaczy Chińskiej produkcji SAMA:
Skutek Pierwszy (vero l1): imgur.com/a/wMmaY2e
Skutek Drugi (vero m3): forum.pcformat.pl/Spalony-zasilacz--578317-t
Skutek Trzeci (supremo): forum.pcformat.pl/Spalona-czesc-plyty-glownej-a-komputer-nadal-dziala-t?highlight=supremo
Z problemami z temperaturą po zakupie intela nie pomagam odpowiedź jest prosta! SPRZEDAJ LUB OSKALPUJ ZANIM BĘDZIE ZAPÓŹNO!
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne