Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Komputer za ok. 3000-3300 zł do zastosowań uniwersalnych

RE: Komputer za ok. 3000-3300 zł do zastosowań uniwersalnych
Uwierz kolegom, ucięcie 3K w zestawie za 10K nie odczujesz tak jak 600zł w przedziale 3000zł. Jesteś w takim budżecie, że jak nie kupujesz kompa pod firmę, a nie kupujesz bo PC dla 13 latka pod gry, to legalnie pobierasz narzędzie do tworzenia bootowalnego windowsa na pendrive ze strony Microsoftu i cieszysz się że masz DUŻO wydajniejszrgo PCta, a jak po 30 dniach zmienisz zdanie to kup sobie klucz na allegro za 100zł i tyle w temacie.
Meshify C |MSI Z590 Tomahawk WiFii7 11700K| Be Quiet Dark Rock 4|DDR4 16GB G. SKILL Trident Z 3600Mhz|Gigabyte RTX 2070 Super OC 3X WhiteCreative Sound BlasteX AE-5 + AKG K702 + Blue Yeti| Samsung 970 EVO M.2, Samsung 850 Pro 256GB + 870 EVO 500GB|EVGA G2 750W|Gigabyte G27Q 144Hz|W10 Pro|G703 Lightspeed/Glorious D| CM Trigger| Puretrak Talent
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Ok dzięki za pomoc temat do zamknięcia, sprawa jest bardziej złożona po prostu musi być system i tyle.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Attomtom

Ta tylko że te klucze to takie same piractwo jak używanie nieaktywowanego tyle że jak kolesia złapią to będzie latał na komisariat za świadka jak kumpel brata co sobie kupił windowsa na allegro .

To już lepiej dorwać sobie naklejkę COA z jakiegoś starego komputera i z klucza 7 ki aktywować nie wielu wie ale to nadal działa ! Przynajmniej ja rok temu na HPku jeszcze taki numer robiłem i przeszedł tyle że nie wiem czy najpierw trzeba zainstalować 7kę i aktywować czy od razu na 10tcę szedł klucz z 7ki . Tego nie pamiętam .Oczywiście klucz z systemem musi być IDENTYCZNY czasem COA jest na jakieś Home Premium S to jak zainstalujesz zwykłe Home Premium krzyczy że klucz nieprawidłowy .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
AtMonteCristo
podbijam, zrobiłem tak kiedyś gdy miałem tylko 3.5k na blaszakaOczko zużyty laptop i licencja z 7 a potem upgrade do 10
Też piszę nie poprawnie po Polsku i nic wam do tego!
Skutki kupowania Zasilaczy Chińskiej produkcji SAMA:
Skutek Pierwszy (vero l1): imgur.com/a/wMmaY2e
Skutek Drugi (vero m3): forum.pcformat.pl/Spalony-zasilacz--578317-t
Skutek Trzeci (supremo): forum.pcformat.pl/Spalona-czesc-plyty-glownej-a-komputer-nadal-dziala-t?highlight=supremo
Z problemami z temperaturą po zakupie intela nie pomagam odpowiedź jest prosta! SPRZEDAJ LUB OSKALPUJ ZANIM BĘDZIE ZAPÓŹNO!
Tylko właśnie nie pamiętam czy to się robiło z poziomu 7ki aktualizację czy klucz od razu do 10ki waliło ? At paintedfireworks
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
ja też nie pamiętam bo narpiew się trzymałem 7 przez jakiś czas a potem zrobiłem dopiero czystą instalkę
według mnie skoro nowe komputery teoretycznie nie wspierają tego systemu powinno wystarczyć wpisać klucz do instalatora ale bo ja wiem
Skutek Trzeci (supremo): forum.pcformat.pl/Spalona-czesc-plyty-glownej-a-komputer-nadal-dziala-t?highlight=supremo
Z problemami z temperaturą po zakupie intela nie pomagam odpowiedź jest prosta! SPRZEDAJ LUB OSKALPUJ ZANIM BĘDZIE ZAPÓŹNO!
paintedfireworksAt Teoretycznie to ten numer z aktualizacją miał działać przez pierwsze pół roku . :D A jeszcze rok temu go robiłem więc wiesz . Ale nie dam sobie głowy uciąć że nadal działa .

A gdyby ktoś się chciał doczepić że to NIELEGALNE to konsultanci MS ( przynajmniej w Polsce ) mówią JASNO " Jeśli klucz ""przechodzi "" to dla nich jest legalny . Sprawdzone info koniec tematu !

(03.12.2020, 17:34)Wuj Wujewicz napisał(a): po prostu musi być system i tyle.

Jeśli ci nie szkoda 600 zł. na system to dozbieraj na niego, ale nie kastruj dobrze złożonego zestawu. Pamiętaj, że chytry dwa razy traci.
"Świat zwariował, a ludzie zdurnieli"

System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
AtMonteCristo ja w 2020 nigdy nie aktualizowaną 7 do 10 pomyślnie aktywowałem na świeżej instalce Język taki tam komputer babuni na sterydach Język

Nie do końca dla naszej polskiej policji i tak dalej jeśli nie masz COA bądz faktury jesteś w ich oczach piratem Język aktywowany nie oznacza legalny :X bo równie dobrze możesz użyć KMSa xD
A co nasza polska policja powie na fakt laptopów z Win 10 ? Gdzie już nie stosuje się naklejek z COA tylko Windows przypisuje się do płyty ? A faktura ? Faktury mogę nie mieć bo nie mam obowiązku trzymać takich rzeczy jeśli sprzęt nie był kupiony na firmę i nie odliczam podatku . Albo mogłem faktury nawet na oczy nie widzieć bo komputer to prezent ?

Zresztą w moim przypadku klucz COA jest na laptopie LEGALNY od 7 naklejka legit a że MS umożliwia aktualizację sam mi monitami przypominając ? To kliknąłem nie ? :D Co polskiej policji do polityki Microsoftu zresztą zapewniam cię policja ma dziś inne rzeczy na głowie niż jakiś system jakiegoś randomowego Kowalskiego .

Programy: Polecane / Nowe / Inne