Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Komputer zawiesza się podczas przeglądania internetu.

Scared  Komputer zawiesza się podczas przeglądania internetu.
Wczoraj zformatowałem kompa, jest praktycznie pusty. Jednak kiedy oglądam film na internecie (megawideo) Komputer po prostu się zawiesza, pomaga tylko reset. Grając na nim w gry nie wiesza się. A co najważniejsze - przed formatem nigdy nie zwiesił się w podobny sposób.

Jest to wina sterowników, Flash Playera, czy czegoś innego?

P.S. Podczas przeglądania takich witryn jak wp.pl gdzie znajduje się to okno z informacjami we flashu też się wieszaKwaśny
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Komputer zawiesza się podczas przeglądania internetu.
Dzieje się to tylko podczas przeglądania stron z flashem?
Próbowałeś w innej przeglądarce?? Przeinstaluj flasha, shockwave playera itd.
Nie masz zainstalowanych dodatków blokujących reklamy? Wyłącz antywirusa oraz firewalla na czas łączenia z witryną.
RE: Komputer zawiesza się podczas przeglądania internetu.
Shockwave'a nie miałem zainstalowanego a dzieję się to (na 90%) tylko na stronach z elementami flash. Aha sprawdzałem na chrome i na firefoxie.

P.S. Co gorsza zauważyłem, że kilka razy zawiesił się po kilku, kilkunastu sekundach od włączenia bez uruchamiania przeglądarki
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
komputer zawiesza się przy internecieprzy przegladaniu stron komputer zawiesza sie na 1minutePC wiesza sie przy pracy w interneciekomputer+się+zawiesza+podczas+pracy+internetukomputer zawiesza się podczas przeglądania internetukomputer zawiesza się podczas pracy w interneciekomputer zawiesza sie podczas przeglądania internetukomputer staje po otworzeniu filmu w interneciekomputer się zawiesza podczas przeglądania internetukomputer sie zaiwesza podczas pracy ,korzystaniea z internetu