Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Konfigurowanie funkcji systemu Windows?

Konfigurowanie funkcji systemu Windows?
Wczoraj zainstalowałem od nowa system Windows 7, i dziś rano pojawił się komunikat tego typu "Konfigurowanie funkcji systemu Windows" pojawia się on przy wyłączaniu komputera, a następnie przy włączaniu.

[Obrazek: 77462687.jpg]

Windows Update - aktualizacje mam wyłączone.

W związku z tym, skąd ten komunikat?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Konfigurowanie funkcji systemu Windows?
Po pobraniu aktualizacji komputer musi je skonfigurować i stąd ten komunikat!
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
taki komunikat wyswietlany jest takze gdy zostana dodane / usuniete WINDOWS FEATURES (nie wiem jak jest to w polskiej wersji)
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: ie7
Autor musiał usuwać albo dodawać funkcje systemu Windows.
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
konfigurowanie funkcji systemu windowskonfigurowanie funkcji systemu windows ukończono 100konfigurowanie funkcji systemu windows 7co znaczy konfigurowanie systemu windowskonfigurowanie funkcji systemu windows ukonczona 100 % przy wlaczaniu laptopakonfigurowanie aktualizacji systemu windows ukończono 100Konfigurowanie funkcji systemu windows ukończono 12%konfiguracja funkcji systemu windowsczęste konfigurowanie funkcji systemuco to znaczy konfigurowanie sysytemu windows??