Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Konto PSN na PS3

Ściana  Konto PSN na PS3
Witam mam pewien problem, dzisiaj uruchomiłem PS3 i nie zostałem zalogowany automatycznie, chciałem się zalogować ręcznie, wpisałem hasło i pokazuje się komunikat że nieprawidłowy identyfikator wpisu lub hasło, ID jest prawidłowy więc chciałem zmienić hasło, weszłem w ikonkę ,,nie pamiętasz hasła?,, i tam trzeba wpisać datę urodzenia, wpisuję i jest nie prawidłowa, ok weszłem na PC na stronę Sony, zalogowałem się na to konto i zmieniłem hasło bez problemu, weszłem z powrotem na PS3 i dalej ani stare ani nowe hasło nie pasuje, wyskakuje ten komunikat o którym pisałem wyżej, jak to naprawić? Proszę o szybką odpowiedz... Teraz założyłem nowe konto na nowym mailu itp i jest dalej ten sam problem. Zaakceptowało mi w końcu w rubryce ,,nie pamiętasz hasła,, datę , przyszedł mail zmieniłem hasło na pc, wszystko ok zalogowałem się na konto, na PS3 wpisuję nowe hasło i dalej pokazuje się komunikat że nieprawidłowy identyfikator wpisu lub hasło, próbowałem parę razy i w kółko to samo, ręce opadają. Teraz pojawia się błąd 8002A537...
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne