Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontrola transferu

Kontrola transferu
Witam

Posiadam zestaw odu-idu z plusa i tu rodzi się pytanie czy mogę routerem kontrolować prędkość przesyłu danych. chodzi o to że gdy ja gram w gry online i siostra na swoim telefonie zacznie oglądać filmy na youtube ping skacze tak że nie mogę grać swobodnie.Dlatego chciałbym wiedzieć czy jest jakaś możliwość kontroli przesyłu danych , nie wiem czy router ma wbudowaną taką funkcje która będzie to kontrolować

Z góry dzięki za pomoc :D
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Kontrola transferu
http://forum.benchmark.pl/topic/207382-p...try2101445
RE: Kontrola transferu
ale te programy liczą tylko zużycie danych i prędkość internetu a mi zależy na tym żeby ograniczyć w nich prędkość internetu, mam internet bezprzewodowy i często mam wysoki ping gdy siostra korzysta z wi-fi na swoim tel. Chciałbym żeby można było to jakoś ograniczyć. czy przez te programy mogę sterować prędkością internetu każdego urządzenia. chce ograniczyć prędkość na tel. nie na pc
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne