Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Konwersja wideo do creative zen 8gb

Konwersja wideo do creative zen 8gb
Witam.
Jak widać w temacie ma problem z konwersją plików wideo tak bym mógł je odtwarzać na urządzeniu jakim jest creative zen. Do zestawu nie miałem dołącznej płyty z programem do konwersji jedyne co było to aplikacja znajdująca się na nim zeby zainstalować Creative Centrale. Konwertowałem fim za pomocą programu PocketDivXEncoder ale po wrzuceniu go na mp4 nie był on widoczny. Jeśli ktoś zna rozwiązanie mojego problemu bardzo proszę o odpowiedz.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
RE: Konwersja wideo do creative zen 8gb
użyj Format Factory
lub
XMediaRecode
AnyVideoConverter
z płatnych
Xilisoft Converter Ultimate
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
[Obrazek: dammian54.gif]
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Sprawdze te programy i napisze czy zadziałało. Dziekuje za pomoc.
Narodzilo mi sie tez nowe pytanie. Czy jest mozliwe zeby wpływ na niepoprawne dzialanie filmów miało to ze ja je po prostu wklejam do creatiwy anie wrzucam za pomoca programu/ Co prawda z muzyką rbie tak samo i dziala bez zarzutów.

Przetestowałem programy które zostały poleconedo konwersji i po wgraniu filmu nadal jest to samo (jest on niewidoczny na creative). Będę bardzo wdzięczny za omoc w rozwiązaniu problemu.
POMOCY!!!
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Cześć.
Jeśli chcesz konwertować filmy do formatu .cmv to użyj Creative Centrale, programu dołączonego do urządzenia, to najprostszy sposób. Problem w tym jak się konwertuje w tym programie.
Jak kowertować filmy do cmv:
1. Podłączamy urządzenie i włączamy program Creative Centrale.
2. Klikamy na przycisk "Go to settings" na pasku na górze.
3. Klikamy "Portable players" i sprawdzamy czy automatyczny transfer jest włączony.
4. Klikamy "Watch Folders" i sprawdzamy z którego miejsca na dysku program bierze pliki do konwersji. Ustawiamy w rubryce "Video" jaki chcemy katalog i tam wrzucamy filmy do konwersji. Zatwierdzamy zmiany.
5. Z lewej strony przechodzimy do zakładki z obrazkiem kliszy "Video" Klikamy "Folders" i wybieramy plik. (W jednym z obsługiwanych formatów, np. mpg)
6. Klikamy na górze przycisk "Transfer" i urządzenie. (Teraz wybrane przez nas pliki znajdą się na liście do transferu bezpośrednio do urządzenia)
7. Klikamy "Transfer List" pod urządzeniem i obserwujemy wybrany przez nas film jak po chwili automatycznie zostaje przekonwertowany do formatu .cmv (w urządzeniu).

Mam nadzieję że pomogłem komuś kto nie wiedział jak to się robi.

PS. Jeśli ktoś ma problem z konwersją, ale ma plik w akceptowanym formacie sugeruję pobrać k-little codec pack'a i/lub (w zależności od charakteru problemu) uaktualnić wersję programu Creative Centrale, po uruchomieniu klikając na pasku na górze "Check for software updates".
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie8
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
konwerter cmvjak konwertować filmy w creative centralecreative zen 8gbcreative centrale jak konwertowaćcreative konwerter cmvcreative centrale - jak wgrac muzykecreative zen format plikówcreative zen jaki format videoczym konwertować video na creative zenpliki cmv konwercja