Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Krzesło biurowe do 150 zł

Krzesło biurowe do 150 zł
Hejka!

Zna ktoś jakiś warty uwagi model krzesła obrotowego do komputera w cenie max 150 zł. Marzeniem byłoby do 100 zł. Priorytet to jak największa wygoda, bolą mnie często plecy. Odpadają krzesła skóropodobne bo strasznie człowiek się poci na czymś takim.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: firefox
RE: Krzesło biurowe do 150 zł
Osobiście mam coś podobnego :

http://allegro.pl/fotel-biurowy-krzeslo-...25633.html

Jest ok poza tym że mój egzemplarz od nowości skrzypi . Na pewno człowiek mniej poci się na takiej siatce niż na eko skórze . Na allegro jest cała masa podobnych krzeseł wydaje mi się że ich jakość jest porównywalna .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Te krzesła są bardzo popularne i równie wygodne. Mam bodajże identyczne jak na podlinkowanej aukcji. Na twoim miejscu szukałbym czegoś podobnego, ale z innym siedziskiem. W tę siateczkę strasznie pcha się brud, nie jest zbyt przyjemna dla skóry i bardzo szybko straciła elastyczność. Widziałem na Allegro krzesła ze znacznie lepiej wykonanym siedziskiem.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
At rufus9803 - mógłbyś dać tutaj odnośnik w wolnej chwili?
Kto nie chce pracować, niech też nie je! (2 Tes 3, 10)
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
http://allegro.pl/krzeslo-biurowe-modus-...29991.html
http://allegro.pl/fotel-krzeslo-obrotowe...77777.html
Coś w ten deseń.
Dzięki. No właśnie takimi jak powyżej byłem zainteresowany. Ale jak z jakością? Bo patrząc na komentarze to widzę że niektórzy narzekają. Mi by pasowało najchętniej do 100 zł takie upolować.

W tych krzesłach można odkręcać podpórki na łokcie?

Czy można oparcie na plecy przechylać do przodu tak aby dociskało pleców?
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: firefox
Zgadzam się z przedmówcami, taki fotel ma najlepszy stosunek jakości do ceny. Ale ta podróbka skóry na siedzisku to chyba najsłabsze ogniwo wszystkich krzeseł biurowych, szybko się zużywa. Sitka nie aż tak szybko ale z brudu się jej nie da doczyścić.
"Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów"
Mam krzesło podobne (może identyczne?) do tego, które podlinkował MonteCristo. Kupione kilka miesięcy temu w Jysku za około 150 złotych. Link - http://jysk.pl/biuro/krzesla-biurowe/plu...lum-czarne
Fajne, wygodne, nie skrzypi, nie rozpada się. W sumie to nawet się nie zużyło od czasu, jak je kupiłem - skóra nie jest przetarta, siatka też się nie ubrudziła. Mogę powiedzieć chyba tylko jedno - polecam.
Mam krzesło Billum z Jyska od września zeszłego roku i jestem bardzo zadowolony. Trzyma się bardzo dobrze, a przy obecnej pogodzie ta siatka jest mega wygodna, tysiąc razy lepsza od sztucznej skóry, na której nie da się wysiedzieć podczas upałów a na dodatek pęka jak głupia po roku użytkowania wygląda paskudnie...Miałem fotel właśnie z tej sztucznej skóry i kiedy mi się rozwalił to po raz pierwszy w życiu ucieszyłem się, że coś mi się zepsuło, bo mogłem parcha wyrzucić na śmietnik i kupić nowy fotel.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Hej, podłacze się pod wątek bo też szukam krzesła do pracy przy komputerze, ale:

1) Przedział cenowy 150-300zł
2) Zamiast tradycyjnych kółek chciałbym mieć przyssawki lub po prostu bez kółek

Co mozecie polecic? Na Allegro jest mnóstwo foteli z tą "eko-skórą" lecz chciałbym jej unikac, bo raz ze poci sie od tego tyłak, a dwa - szybko pęka i paprochy wyłażą na wierzch.
"Problem z cytatami w Internecie jest taki, że każdy wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln.

CPU: Intel Pentium Dual-Core G3220 Haswell (3.0Ghz) LGA 1150 || RAM: GoodRam DRR3 1333Mhz CL9 8GB (x2 4GB) ||  MOBO: ASRock H81M-ITX - Intel H81 - Mini-ITX - Socket 1150 || HDD: Seagate Barracuda ST1000DM03 1TB 64MB Cache SATA III || PSU: Chieftec SFX-450BS 450W SFX || GPU: Intel® HD Graphics  Szczerbol || Case: FSP/Fortron TIB01
Programy: Polecane / Nowe / Inne