Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Krzesło biurowe do 150 zł

RE: Krzesło biurowe do 150 zł
(01.07.2015, 23:05)thinkPL napisał(a): Dzięki. No właśnie takimi jak powyżej byłem zainteresowany. Ale jak z jakością? Bo patrząc na komentarze to widzę że niektórzy narzekają. Mi by pasowało najchętniej do 100 zł takie upolować.

W tych krzesłach można odkręcać podpórki na łokcie?

Czy można oparcie na plecy przechylać do przodu tak aby dociskało pleców?

Jakość zależy od ceny im niższa cena tym i jakość jest niższa . W zasadzie to moim zdaniem jest to jedna i ta sama chińszczyzna ( kto wie może z tych samych fabryk ) tylko że te droższe powinny mieć lepsze materiały ( przynajmniej teoretycznie )

Co do podpórek to u mnie są przykręcane do siedziska więc tak można je zdemontować . Oparcie akurat u mnie nie jest regulowane ( a szkoda ),i potwierdzam że tą siatkę ciężko się czyści  ;(  . Ale lepsze to niż sztuczna skóra pod tyłkiem Język

adiq1033At Szukaj czegoś podobnego w swoim budżecie,aczkolwiek nie widziałem jeszcze nigdy krzesła na przyssawkach . Wesoły
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
." Oparcie akurat u mnie nie jest regulowane ( a szkoda ),i potwierdzam że tą siatkę ciężko się czyści  ;(  . "

Trochę szkoda, że nie można regulować oparcia. Najlepiej przeszedłbym się do jakiegoś sklepu popatrzyć jak te krzesła wyglądają tzn. usiąść na nich. Czy w Jyysku na wystawie są dostępne wszystkie modele? 
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: firefox
U mnie w Jysku na wystawie jest większość krzeseł.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Byłem w Jysku jakiś czas temu obejrzeć krzesła i mam parę pytań i spostrzeżeń.

Niektóre krzesła mnie "zaskoczyły" np. nie wiedziałem, że jest w nich "funkcja bujania się". Gdy usiadłem na jednym trochę się przestraszyłem, że polecę do tyłu a ono się po prostu tak bujało. Teraz sprawdziłem na necie i to jest taka funkcja. Zauważyłem, że sprzęgiełka między innymi do ustawiania wysokości krzesła mają jakieś dodatkowe funkcje (może ktoś się tutaj wypowiedzieć na ten temat).

Co do samych krzeseł na jednym siedziało się super było z ekoskóry ale było strasznie drogie i niestety za duże jak na mój pokój. Na tym krześle,  które wielu z was ma czyli http://jysk.pl/biuro/krzesla-biurowe/plu...lum-czarne siedziało mi się niewygodnie, ponieważ nie mogłem się dobrze oprzeć o oparcie z powodu głębokiego siedziska. Być może to wina złego ustawienia . Czy te krzesło ma jakieś dodatkowe ustawienia oprócz wysokości? [Obrazek: 12450]

Natomiast jest jedno krzesło na którym siedziało mi się w miarę wygodnie i do tego cena jest do zaakceptowania. To ten model http://jysk.pl/biuro/krzesla-biurowe/plu...ose-czarne    mogłem się dobrze oprzeć plecami o oparcie. Niestety krzesło trochę skrzypiało, podejrzewam że to uroki towaru umieszczonego na ekspozycji (Krzesło biurowe DALMOSE czarne). Może ma ktoś ten model?[Obrazek: 51979]

Gdzie polecacie jeszcze zerknąć? Ja mam w planach wyjazd do Ikei.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: firefox
(29.06.2015, 18:51)MonteCristo napisał(a): Osobiście mam coś podobnego :

http://allegro.pl/fotel-biurowy-krzeslo-...25633.html

Jest ok poza tym że mój egzemplarz od nowości skrzypi . Na pewno człowiek mniej poci się na takiej siatce niż na eko skórze . Na allegro jest cała masa podobnych krzeseł wydaje mi się że ich jakość jest porównywalna .

Mam identyczne i szczerze go nie cierpię. Skrzypi, mimo regulacji strasznie gibie się na boki, wchodzi kurz bardzo łatwo, ogólnie słabe wykonanie, pod wpływem ciężaru człowiek powoli "zjeżdża".
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Powiem tak, do 150 zł to nic wartościowego nie uda Ci się kupić. Jeżeli chcesz kupić coś porządnego, to te 500 zł min trzeba wydać.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne