Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Krzyżówka w PCFormat

Krzyżówka w PCFormat
Temat był ale jest stary więc zakładam nowy Duży uśmiech Proszę o wypowiedzi Diabelek

Więc tak ja uważam, że krzyżówka to świetny pomysł ! Jupi
Na początek nagrody mogą być "symboliczne" później dajmy na to, że hasło wysyłane by było smsem można by była dawać droższe nagrody z zebranych pieniędzy (z smsów Język )
Same pytania krzyżówkowe oczywiście tylko na temat PC i wszystkich "subtematów" Oczko Większość pytań mogło by być związane z danym numerem taki test sprawdzający co się nauczyliśmy Wesoły
Pomysł nie jest banalny i naprawdę warto się nad nim zastanowić Droga Redakcjo Oczko Prosiłbym, żeby właśnie ktoś kto ma "coś do gadania" napisał nam czy w ogóle jest taka możliwość bo niektórzy tu już za bardzo zeszli na temat nagród Duży uśmiech

Pozdrawiam Szczerbol
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Krzyżówka w PCFormat
Pisałem już kiedyś o tym i nic z tego podobno upodobniliby się do komputer świat, a każde pismo chce być oryginalne w swoim rodzaju.
Ogólnie przesłanie fajne, ale już było na forum - niestety się nie przyjęło. I nie będzie. Krzywy
Właśnie wiem, że było ale tamten temat to był raczej o nagrodach Szczerbol
Zresztą forumowicze pisali to między sobą nikt chociażby z redakcji czy ktoś kto ma coś do powiedzenia nie odezwał się poza tym temat był w resecie więc nic dziwnego...
Mi nie chodzi o to, że za wszelką cenę musi być krzyżówka tylko uważam, że to dobry pomysł i warto się nad nim poważniej zastanowić Oczko

Chciałbym, żebyście także wy spojrzeli obiektywnie i jeszcze raz ocenili co o tym sądzicie Wesoły

Pozdrawiam Jęzor
Jak dla mnie to krzyżówka fajna sprawa i może być bez nagród. Niezłe urozmaicenie numeru.
Dyskusja o FAQ i propozycje zmian w dziale "Programowanie": http://forum.pcformat.pl/Przeczytaj-zani...emat-FAQ-t
krzyżówka - czemu nie. kupuję również KŚ i tam też jest krzyżówka i to mi się podoba w tej gazecie.
Programy: Polecane / Nowe / Inne