Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Które słuchawki wybrać

Które słuchawki wybrać
Witam, chciałbym kupić nowe słuchawki, jednakże nie mogę zdecydować które wybrać. Przede wszystkim wykorzystywać je będę w grach typu FPS, dlatego też szukałem słuchawek z mikrofonem(nie lubie gdy plącze się dodatkowy kabel). Poszperałem troche i znalazłem 2, chyba najlepsze modele: Sennheiser G4ME ZERO i Audio Technica ATH-AG1. Oba modele mają + i - ale może jeszcze wy coś doradzicie. Pozdrawiam.
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: chrome
RE: Które słuchawki wybrać
Witaj podane przez ciebie słuchawki sa bardzo drogie a myślałeś nad Słuchawki HyperX HX Cloud Black lub HyperX Cloud II Red 7.1 te pierwsze sa za 300 zł a te drugie troszkę ponad 400 zł różnica miedzy nimi taka ze te drugie posiadają dzwięk 7.1 dzieki karcie dzwiękowej wbudowanej w pilocie ja posiadam te pierwsze za 300 zł bo nie było sensu dopłacać ponad 100 zł za ta karte która według wielu opinii jest kiepskiej jakości.I moim zdaniem słuchawki wykonane rewelacja i wystarczą w zupełności do gier typu CS GO itp pozycjonowanie jest na dobrym poziomie poczytaj trochę opinii bo te słuchawki są bardzo popularne wśród graczy.Pozdr
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne