Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Które z podanych parametrów lini są lepsze ?

Które z podanych parametrów lini są lepsze ?
Witam ! Mam pytanie : Które z podanych parametrów linii telefonicznej są lepsze ?

[Obrazek: linia2.th.png]
[Obrazek: linia1.th.png]

Z góry dzięki za odpowiedź Wesoły

A i jeszcze jedno jak wybierzecie tą lepszą linie z tych dwóch to proszę o skomentowanie , czy ta linia to jest dobra i jaki net max mogę na niej podłączyć...
MIAŁEM NIEREGULAMINOWY PODPIS :<
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Które z podanych parametrów lini są lepsze ?
Tam gdzie margines jest większy, czyli linia nr 2. A co do połączenia to zależy czy na światłowodach czy na "starych" liniach.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
te screeny to porównanie jakie parametry linii wychwytuje router na multimode i na g.dmt. A internet to 4 mb z netii na łączach LLU. Mógłby ktoś się wypowiedzieć czy te parametry to dobre parametry (na linii nr2 - tej lepszej)?
MIAŁEM NIEREGULAMINOWY PODPIS :<
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Parametry są OK. Wg kalkulatora max możesz mieć do 20 Mbps. Ale najlepiej zadzwonić na infolinię i zapytać, jaką możesz mieć maksymalną prędkość.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne