Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Który sklep wybrać do zamówienia składanego komputera?

RE: Który sklep wybrać do zamówienia składanego komputera?
ja kupiłem na esc.pl było najtaniej i zamówienie było po dwóch dniach u mnie w domu juz
Sprzedam RAZR PW
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Który sklep wybrać do zamówienia składanego komputera?
(17.02.2017, 22:42)pieterman09 napisał(a):
(17.02.2017, 00:49)lactoral napisał(a): To trochę opinii o sklepie Emag które pokazują, że jednak mają problemy z wysyłkami i kontaktem.

Termin dostarczenia mojego zamówienia był zmieniany 5 razy, przy czym uznano, że nie ma najmniejszego powodu aby mnie o tym informować

Nie ma kontaktu ani reakcji ze strony sklepu!

Dzwoniłem dwukrotnie i po dziesięciominutowym oczekiwaniu rezygnowałem. Za trzecim razem postanowiłem być wytrwały i dodzwoniłem się po 43 minutach

na maile nie odpowiadają, na infolinie chyba nie da się dodzwoni, kolejna próba- wiszę już 34 min na słuchawce i wszyscy konsultanci zajęci. Ostrzegam!!!!

Każdy sam może zobaczyć negatywne wiadomości, których jest bez liku. http://www.opineo.pl/opinie/emag-pl,negatywne#opinie

masz prawo do takich opinii , moja jest odwrotna ... ty pewnie też jakiś sklep dobrze oceniasz np morele czy jaki tam wolisz ale na każdy sklep da się znaleźć dobre i złe opinie ...

Są pewne rzeczy, które można wybaczyć, ale są rzeczy których się nie wybacza. Sprzęt miał być dostarczony w wtorek w poniedziałek dowiaduję się że w środę będzie. W pięknym dniu środa dowiaduję się, że będzie w piątek a tu niespodzianka w czwartek rano się dowiaduje SMS że kurier ma paczkę dla mnie i będzie za 30-40 minut. Dodzwonić się do firmy też nie byłem wstanie gdyż ustawili listę oczekujących która po około 20 minutach się zmieniała jesteś 17 w kolejce. Sprawdziłem to na 3 telefonach w różnych sieciach na każdym kolejka zmieniała się w tym samym momencie (20 minut i szczebelek wyżej w kolejce) nie ma to, jak klienta szanować. Na moje pytanie e-mailowe czy mają pada marki XXX czekałem 5 dni.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne