Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kupię książkę o PHP

Kupię książkę o PHP
Witam. Kupię książkę o PHP. Nigdy nie miałem z tym językiem do czynienia, więc szukam książki dla początkujących. Najchętniej coś z wydawnictwa Helion(np. PHP5 Tworzenie stron WWW - ćwiczenia praktyczne).
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
RE: Kupię książkę o PHP
ja proponuje obejżeć allegro wzdłuż i wszerz http://www.allegro.pl/search.php?string=php a moja propozycja to... akurat nie ma tej książki na allegro ale napewno jest gdzieś indziej w księgarniach chodzi mi  książkę Karola Wierzchołowskiego ćwiczenia PHP

EDIT:
pomyłka jest ta książka
http://www.allegro.pl/item180221406_php_cwiczenia.html

na sam początek wystarczy a jest nawet tania bo tylko 9 zł
~Anonim napisał(a):Witam. Kupię książkę o PHP. Nigdy nie miałem z tym językiem do czynienia, więc szukam książki dla początkujących. Najchętniej coś z wydawnictwa Helion(np. PHP5 Tworzenie stron WWW - ćwiczenia praktyczne).

Jesteś tak faktycznie zainteresowany tym tematem? Czy jest to tylko chwilowy kaprys?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
nauka php wciąga

Po pierwsze czy w ogóle znasz jakiś język najprostszy html??
Bo jak nie to nic nie kupuj tylko najpierw zajżyj na kurshtml.boo.pl
HTML'a oczywiście znam, ale w stopniu początkującym (narazie wystarczy, jestem po przerobieniu książki "ABC tworzenia stron www" B. Danowskiego).
Cytat:esteś tak faktycznie zainteresowany tym tematem? Czy jest to tylko chwilowy kaprys?
Jak niebyłbym zainteresowany tym tematem, to nie prosiłbym o radę oraz nie składałbym propozycji kupna. Książka bardzo by mi się przydała i nie jest to chwilowy kaprys.
informacja już nieaktualna

Maciej13 - Używaj opcji "EDYTUJ"!
Programy: Polecane / Nowe / Inne