Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kurs Blendera

RE: Kurs Blendera
Mi takze sie strasznie podoba ten kurs blendera. Mam nadzieje ze w nastepnych numerach tez beda takie kursy (a moze nawet powstanie taki dzial z grafika 3D i programami do projektowania) - bardzo bym chcial by w jednym z nich byl kurs tworzenia w blenderze budowli, pomieszczen i otoczenia :D.

Mianowicie problem w kroku 6 - w kroku 4 musicie wcisnac ten trojkat oraz ten prostopadloscian obok i bedzie OK:D
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Serdecznie gratuluje świetnego kursu o Blenderze!Tym bardziej ,że jest to darmowy program o niesporzytych możliwosciach... Wesoły))

Przydałaby sie dla odmiany teraz jakaś animacja...np. poruszającego się robota czy coś w tym stylu...to by było wyzwanie....i jaka frajda =)

Stały czytelnik!
Mam tylko jedno drobne zastrzezenie do kursu..mianowicie fajnie ze jest on krok po kroku jednak nie tłumaczycie np. dlaczego przy dodawaniu nowego obiektu (w tym przypadku było to kuli) należy nacisnąć przycisk "c"...takich kruczków jest więcej...fajnie jakby to było objaśnione albo chociaż obok była tabelka z opisem poszczególnych klawiszy....

Pozatym kurs jest super i czekam na jakąś animacje =)
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
a ja mam nadzieję że będzie samochud czyli praca z większoma ilościami krawędzi
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
michal123k napisał(a):a ja mam nadzieję że będzie samochud czyli praca z większoma ilościami krawędzi
A ja polecałbym redakcji dodatkowo wprowadzenie słownika ortograficznego. Dzięki temu w przypadku wielu czytelników sprawdziłaby się zasada - bawiąc uczyć.
 System operacyjny: windows_2000 Przeglądarka: firefox
Mam pytanie co bedzie w następnej części kursu blendera???
Po prostu ten kurs jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
kursy blender PCformat