Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Łączenie 2 plików audio

Łączenie 2 plików audio
Witam mam problem, przeszukałem Internet, ale nic nie znalazłem co mogłoby mi pomóc.
Potrzebuję programu i instrukcji jak połączyć 2 pliki mp3 (podkład i wokal) w jeden plik.
Robiłem w audocity, nero wave editor, ale efekt był taki, że po wklejeniu wokal i podkład nie były nałożone na siebie, tylko oddzielnie jeden po drugim.
Proszę o pomoc.
Z góry dziękuję.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Łączenie 2 plików audio
Audiacity sobie z tym poradzi na pewno, poszperaj w ustawieniach, poczytaj instrukcje w internecie. Ten program m.in właśnie do tego służy.
RE: Łączenie 2 plików audio
Bo pewnie wstawiałeś na jednej ścieżce jeden po drugim. A trzeba utworzyć dwie ścieżki, wrzucić jeden plik na jedną, drugi na drugą, dopasować ich położenie względem siebie, a później jeszcze dopasować je do siebie głośnością, ewentualnie obciąć częstotliwości, które się gryzą, rozstawić w panoramie itd...
Pozdrawiam.
Ajgor
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
Łączenie plików dźwiękowychjak nalozyc na siebie 2 pliki audiojak nalozyc na siebie dwa utwory w nero wavejak nałożyć dwa pliki audiojak nałożyć na siebie podkład i wokalŁĄCZ+ENIE+AU+DIOnero wave editor jak nałożyć na siebie ścieżkisklejanie mp3 w wave editor