Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Laptop

Laptop
Witam, poszukuje laptopa do gierek dla brata który ma 10lat. Ma to byc w prezencie do 2tys zł. Chciałbym jak najlepsza sztukę w tej cenie dlatego proszę o jakieś propozycję aby zakup nie był totalna klapa. DZIĘKUJĘ i pozdrawiam
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
RE: Laptop
Do 2 tyś DO GIER ? Może jeszcze nowy ma być ? W ogóle dzisiaj praktycznie NIC nowego w tym budżecie nie znajdzie sensownego poza jakimiś promocjami a tym bardziej do gier .
(24.01.2013, 23:43)elecktr napisał(a): Jako, że powstaje mnóstwo takich wątków, chciałbym wprowadzić pewne udogodnienie mające na celu usprawnienie/przyspieszenie pomocy przy zakupie.

Przed założeniem wątku warto przejrzeć listę polecanych laptopów/netbooków/ultrabooków

W wątku powinny się znajdować odpowiedzi na pytania:

1. Ile chcesz przeznaczyć na laptopa?

2. Wielkość matrycy(w calach)

3. Do czego będzie wykorzystywany? (np. gry*, grafika 3d, internet)

4. Czy musi być z systemem?

5. Czy zwracasz uwagę na wykonanie oraz kulturę pracy(głośność/temperatury)?

6. Dodatkowe uwagi (np. preferowany rodzaj matrycy)

* - jeśli możesz - określ jakie to będą gry (czy będą wymagające) lub podaj przykładowe tytuły.

W TYM WĄTKU NIE WOLNO PISAĆ! PROSZĘ ZAKŁADAĆ WŁASNE WĄTKI!
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
W tej cenie do gier raczej tylko używane.
Szukasz pomocy z wyborem laptopa? >>Napisz do mnie<<
Jestem równiez na GG: 1484081 oraz facebooku link w moim profilu
Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2022 r. - LINK ✅
Zanim napiszesz do mnie PW sprawdź czy masz uruchomione w swoich ustawianiach wiadomości prywatne, inaczej nie będę mógł odpisać.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Ale do gier typu Minecraft i Amoung Us?
[Obrazek: JR2oPAn.png]
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Skocz do: