Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Laptop 2500zl

Laptop 2500zl
Witam
Tym razem poszukuję laptopa dla siebie. Laptop głównie będzie stosowany do użytku codziennego tzn. Przeglądanie internetu i od czasu zagrania w jakas gierkę.
1. Ile chcesz przeznaczyć na laptopa?2500zl

2. Wielkość matrycy(w calach) minimum 16cali

3. Do czego będzie wykorzystywany? (np. gry*, grafika 3d, internet) głównie przeglądanie internetu ale i od czasu gra w fife, cs:go. Fajnie by było jak by dało sie pograć w wiedźmina trzeciego

4. Czy musi być z systemem? Nie

5. Czy zwracasz uwagę na wykonanie oraz kulturę pracy(głośność/temperatury)? Nie koniecznie

Na koniec mam jeszcze pytanie czy może nie było by warto jednak dołożyć i kupić takiego laptopa: SMART7 L714B-5 GTX 1050?
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
RE: Laptop 2500zl
Niestety 2500 zł to trochę mało aby kupić laptop do Wiedźmina 3 powiedz o ile możesz zwiększyć budżet?
Szukasz pomocy z wyborem laptopa? >>Napisz do mnie<<
Jestem równiez na GG: 1484081 oraz facebooku link w moim profilu
Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2022 r. - LINK ✅
Zanim napiszesz do mnie PW sprawdź czy masz uruchomione w swoich ustawianiach wiadomości prywatne, inaczej nie będę mógł odpisać.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Myślę że do 3000zl był bym w stanie dołożyć.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Lenovo Y700-15 i5-6300HQ/8GB/1000 GTX960M FHD
Matryca półmatowa FULL HD IPS LG Phlilips o dobrych kątach widzenia oraz kontraście, mocne zawiasy, niezła wydajność w grach, dobrze wykonana aluminiowa obudowa przy tym smukła, elegancka, bardzo dobre głośniki JBL, przyjemny w dotyku pulpit roboczy możliwość dodania dysku SSD na złączu M.2, niskie temperatury robocze pod obciążeniem O wiele lepsze temperatury niż w Y50,łatwy dostęp do układu chłodzenia, ergonomiczne rozmieszczenie portów,  dobre osiągi na baterii. Dobry i uczciwy stosunek możliwości do ceny

Lenovo Ideapad 700-15 i5/8GB/120+1000/GTX950M Biały
Matryca matowa FULL HD IPS niezłej jakości. Świetny design, bardzo dobre głośniki JBL, mocny procesor, cicha praca, wygodna podświetlana klawiatura, łatwy dostęp do czyszczenia, dobra kamerka, przyzwoita grafika, dobre trzymanie na baterii, rozsądna cena, dosyć cienki.

Pierwszy jest wydajniejszy od drugiego, nie licz na cuda w Wiedźmin 3 ale będzie grywalny.

Linki Ci wyślę na prywatnej wiadomości
Szukasz pomocy z wyborem laptopa? >>Napisz do mnie<<
Jestem równiez na GG: 1484081 oraz facebooku link w moim profilu
Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2022 r. - LINK ✅
Zanim napiszesz do mnie PW sprawdź czy masz uruchomione w swoich ustawianiach wiadomości prywatne, inaczej nie będę mógł odpisać.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne