Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Laptop biurowy do 1500zł

RE: Laptop biurowy do 1500zł
Dziękuję za wszelką udzieloną pomoc, zwłaszcza Tobie MonteCristo.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Nie ma sprawy napisz co wybrałeś . Wesoły
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
(14.06.2021, 22:55)MonteCristo napisał(a): Nie ma sprawy napisz co wybrałeś . Wesoły

ThinkPad T460 8RAM 250SSD, win10 home wyszło 2k, a kupiłem w AMSO, w laptopie jest bateria wewnętrzna, co w efekcie daje czas pracy 4-5h.
Tak przy okazji, jak już wyszło, że te baterie nawet dobrze śmigają, to czy jak pracuję w stałym miejscu, to trzymać go na podłączonej ładowarce, czy na baterii? W jaki sposób mogę określić która bateria jest którą?
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
Staraj się w miarę możliwości używać co jakiś czas baterii jeśli działa długotrwałe trzymanie na ładowarce naładowanej baterii raczej jej dobrze nie robi . Teoretycznie bateria ma układ który powinien odcinać ładowarkę przy pełnym naładowaniu ale praktycznie moim zdaniem najlepiej fizycznie odłączyć kabel już .

Co do baterii to jak rozumiem masz 2 baterie wbudowaną i dodatkową tak ? Jak rozróżnić ? Szczerze mówiąc nie miałem nigdy laptopa z dwoma bateriami na zdrowy rozum gdzieś to powinno pisać na pasku zadań tam gdzie wskazuje naładowanie baterii z której obecnie korzystasz ale ręki za to nie dam uciąć bo jak mówię nigdy dwóch baterii nie miałem .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
(20.06.2021, 12:58)MonteCristo napisał(a): Staraj się w miarę możliwości używać co jakiś czas baterii jeśli działa długotrwałe trzymanie na ładowarce naładowanej baterii raczej jej dobrze nie robi . Teoretycznie bateria ma układ który powinien odcinać ładowarkę przy pełnym naładowaniu ale praktycznie moim zdaniem najlepiej fizycznie odłączyć kabel już .

Co do baterii to jak rozumiem masz 2 baterie wbudowaną i dodatkową tak ? Jak rozróżnić ? Szczerze mówiąc nie miałem nigdy laptopa z dwoma bateriami na zdrowy rozum gdzieś to powinno pisać na pasku zadań tam gdzie wskazuje naładowanie baterii z której obecnie korzystasz ale ręki za to nie dam uciąć bo jak mówię nigdy dwóch baterii nie miałem .

Na pasku baterie są podpisane jako bateria 1 i bateria 2, jak odłączę tą zewnętrzną cyferki znikają. Zastanawiam się nad tym bo jedna z tych baterii pada dość szybko, a serwis daję 3msc gwarancji na zewnętrzną jeśli pada w mniej niż 1h. W ustawieniach niczego nie znalazłem. Będę szukał dalej na forum. Jeszcze raz dzięki za wsparcie.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
Najlepiej pytaj w AMSO co z tym fantem zrobić puki masz gwarancję my ci tu nic raczej nie poradzimy .

Programy: Polecane / Nowe / Inne