Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Laptop do 2400 zł.

Laptop do 2400 zł.
1. Ile chcesz przeznaczyć na laptopa?
Maximum 2400 zł

2. Wielkość matrycy(w calach)
15,6 cala

3. Do czego będzie wykorzystywany? (np. gry*, grafika 3d, internet)
Gry raczej starsze typu WoW, CS, żadne nowości. Ogólnie internet, filmy z podpiętym pod hdmi telewizorem.

4. Czy musi być z systemem?
Zdecydowanie nie, posiadam darmowego z uczelni.

5. Czy zwracasz uwagę na wykonanie oraz kulturę pracy(głośność/temperatury)?
Chciałbym, żeby trochę mi posłużył, super byłoby gdyby nie grzał mi się na kolanach z podstawką bez wentylatorów podczas surfowania i był dość cichy, gdyby był włączony w nocy z małym obciążeniem.

6. Dodatkowe uwagi (np. preferowany rodzaj matrycy)

Jak na razie moim faworytem jest Dell 3542 z i7U, 8 GB RAM, GF 840M. Chociaż chciałbym znaleźć coś z podobnymi parametrami ale z dyskiem SSD, nie zależy mi na dużej pojemności 120 GB czy nawet 80 GB w zupełności wystarczy o ile takowa konfiguracja istnieje.
Liczę na ciekawe propozycję, pozdrawiam.

Atedit
Dodam jeszcze, że nie zależy mi na mobilności, bo większość czasu będzie stał w domu.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Laptop do 2400 zł.
Dysk SSD możesz dokupić zawsze Wesoły

Acer e5-572g z i5 (pełny czyli wydajnośc taka sama jak i7 ulv z Della) i GF840m. Matryca matowa nie odbija otoczenia mnie męczy oczy. Mocna bateria do 7h działania. Dobra kultura pracy.

Dell insprion 3542 z i7 ulv i GF840m. Przyzwoite czasy pracy na akumulatorze, łatwy dostęp do podzespołow, dobry serwis i domową gwarancję dell (w razie awarii dzwonisz do serwisu oni wysyłają do Ciebie montera (serwisanta) i laptop jest naprawiany na miejscu).

Lenovo Z710 z i5 i GF840m. Tez pełny i5. Matryca HD+. Podświetlana klawiatura, głośniki JBL, aluminiowa obudowa (stylowy wygląd), doskonała kultura pracy w każdym aspekcie, łatwy dostęp do podzespołow.

Linki wyśle ci na prywatną wiadomośc.
Szukasz pomocy z wyborem laptopa? >>Napisz do mnie<<
Jestem równiez na GG: 1484081 oraz facebooku link w moim profilu
Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2022 r. - LINK ✅
Zanim napiszesz do mnie PW sprawdź czy masz uruchomione w swoich ustawianiach wiadomości prywatne, inaczej nie będę mógł odpisać.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Ta gwarancja Della - super sprawa. Mam jeszcze jedno pytanie, istnieje coś takiego jak umieszczenie dysku SSD zamiast nagrywarki. Czy w takim przypadku trzeba zrywać plomby w laptopie co wiąże się z utratą gwarancji czy można to wymienić bez zrywania plomb?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Nie ma juz w laptopach plomb. Ale najlepiej zadzwonic do Della czy tam innej firmy w której laptopa kupisz i zapytac dokładnie o taka wymiane. Nie wiem czy akurat w Dellu jest taka możliwosc, ale w większości laptopów możesz zamontowac dysk w kieszenie DVD romu.

Jest to tak zwana kieszen HDD CADDY.

P.S Z tego co poczytałem w Dell 3542 masz możeliwośc zamontowania HDD Caddy wiec możesz za DVD rom wsadzić dysk SSD Wesoły
Szukasz pomocy z wyborem laptopa? >>Napisz do mnie<<
Jestem równiez na GG: 1484081 oraz facebooku link w moim profilu
Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2022 r. - LINK ✅
Zanim napiszesz do mnie PW sprawdź czy masz uruchomione w swoich ustawianiach wiadomości prywatne, inaczej nie będę mógł odpisać.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne