Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Laptop do internetu, filmów, pakietu office (~1600zł)

Laptop do internetu, filmów, pakietu office (~1600zł)
Cześć, jak trwoga to na forum  Oczy

Siostra szuka laptopa do ok 1600 zł do internetu, filmów, seriali (online też) plus pewnie jakiś office i bardzo proste gry ewentualnie diablo 2. 
Nie bardzo się teraz orientuje co można w miarę solidnego (żeby przeżył trochę dłużej niż gwarancja przewiduje i się nie rozpadał w rekach) dostać w tej cenie. Co do specyfikacji to myślałem nad okolicami i3-5005u (czytałem coś o AMD A8 ale chyba trochę odstaję??). W tych pieniądzach to ramu będzie pewnie 4GB bardzo dobrze jeśli 8 GB ewentualnie klapka serwisowa i puste gniazdo do wpięcia nowej kości. Matryca czy matowa czy błyszcząca to też raczej obojętne co lepsze w tej cenie Wesoły rozmiar też tradycyjny 15,6 cala. Grafika też dowolna zintegrowana raczej wystarczy (nie wykluczam też dedykowanej). Kolejna rzecz czyli system nie chciałbym piracić więc chyba lepiej już z systemem i na dzień dzisiejszy to chyba tylko 10 wchodzi w grę (może być też win 7). Jeśli chodzi o producenta to obawiam się trochę lenovo z ich serwisem, wiec tutaj też nie wiemKwaśny.

To chyba wszystko jeśli dobrze pamiętam (będę uzupełniał w razie potrzeby), dziękuję za zainteresowanie i odpowiedzi.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Laptop do internetu, filmów, pakietu office (~1600zł)
Cześć, budżet jest trochę mały do wymagań. Najwydajniejszy model w tej cenie to Lenovo Ideapad 110-15 A6-7310/4GB/240/DVD-RW/Win10
Konfiguracja na podobnym poziomie co i3U 5 generacji, dodatkowo dysk SSD znacznie poprawi jej komfort.

Bez systemu będą już lepsze laptopy
ASUS R540LA-XX343 i3-5005U/4GB/1TB/DVD morski
Niezła jakość wykonanie, obudowa slim dzięki czemu ma 2 kg wagi. Duże wrażenie robi design typowo kobiecy

Linki Ci wyślę na prywatnej wiadomości
Szukasz pomocy z wyborem laptopa? >>Napisz do mnie<<
Jestem równiez na GG: 1484081 oraz facebooku link w moim profilu
Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2022 r. - LINK ✅
Zanim napiszesz do mnie PW sprawdź czy masz uruchomione w swoich ustawianiach wiadomości prywatne, inaczej nie będę mógł odpisać.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Dzieki za propozycje, a jeżeli by dorzucić 100-150 zł to znajdzie się coś lepszego??
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Dużo się nie zmieni polecił bym ten model co wyżej asusa tylko z 8 GB ram Wesoły
Szukasz pomocy z wyborem laptopa? >>Napisz do mnie<<
Jestem równiez na GG: 1484081 oraz facebooku link w moim profilu
Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2022 r. - LINK ✅
Zanim napiszesz do mnie PW sprawdź czy masz uruchomione w swoich ustawianiach wiadomości prywatne, inaczej nie będę mógł odpisać.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne