Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Laptop do oglądania sportu- do 2000zł

Laptop do oglądania sportu- do 2000zł
Sytuacja wygląda tak, że do tej pory oglądałem ncplusgo i weeb.tv na starym komputerze (fujitsu siemens esprimo v 6505) i wszystko było ok. Niestety wiekowy sprzęt wreszcie padł.

Mam drugi komputer, nowy (ideapad 100s) i niestety on jest chyba za słaby do oglądania ww. bo strasznie mi klatkuje obraz, czego w starym komputerze nie było (źródło internetu jest to samo rzecz jasna). do przeglądania stron jest ok natomiast nie daje rady przy oglądaniu sportu, zakładam, że ma za słaby procesor, mam rację?

I teraz albo kupię telewizor na którym będę oglądał to poprzez internet albo kolejny komputer. Wolałbym tv ale boję się, że okaże się, że internet w tv również nie działa płynnie. Dlatego rozważam komputer, co ewentualnie byście mogli polecić? Budżet ok. 2000zł, najlepiej matowa matryca i takie bebechy które pozwolą mi spokojnie oglądać sport w ncplusgo i weeb.tv, ekran 15,6"
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Laptop do oglądania sportu- do 2000zł
1) Kwota przeznaczona na zakup:
2) Rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość):
3) Główne zastosowanie (np. gry, inne multimedia, praca biurowa, konkretny program itp.)
4) Wymagania specjalne (np. matowa matryca.):
5) Osobiste preferencje:
6) System operacyjny (laptop z systemem bądź bez niego)
Szukasz pomocy z wyborem laptopa? >>Napisz do mnie<<
Jestem równiez na GG: 1484081 oraz facebooku link w moim profilu
Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2021 r. - LINK ✅
Zanim napiszesz do mnie PW sprawdź czy masz uruchomione w swoich ustawianiach wiadomości prywatne, inaczej nie będę mógł odpisać.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne