Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Laptop do przeglądania Internetu za ok. 2500zł

Laptop do przeglądania Internetu za ok. 2500zł
Witam !

1. Ile chcesz przeznaczyć na laptopa?
Chciałabym przeznaczyć około 2500 zł

2. Wielkość matrycy(w calach)
14-15,6

3. Do czego będzie wykorzystywany? (np. gry*, grafika 3d, internet)
głównie do Internetu i przeglądania zdjęć

4. Czy musi być z systemem?
tak, WIN10

5. Czy zwracasz uwagę na wykonanie oraz kulturę pracy(głośność/temperatury)?
nie

6. Dodatkowe uwagi (np. preferowany rodzaj matrycy)
Preferuje matową matrycę ekranu

Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam!
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Laptop do przeglądania Internetu za ok. 2500zł
Powiem ci że FATALNY okres na takie zakupy wybrałaś bo ceny i dostępność potrafią zmienić się dosłownie w ciągu godzin . Czyli ja coś znajduje a zanim ty pomyślisz żeby to kupić to to albo zdrożeje tak że będzie poza budżetem albo nie będzie dostępne . Teraz z laptopami jest jak z używkami brać puki jest bo tańsze nie będzie szybko,chociaż już i tak się przepłaca ostro .

Krótko mówiąc chciałbym wiedzieć czy jesteś zdecydowana na zakup czy dopiero się "przymierzasz " i no nie wiem kupisz może za 2 tygodnie,miesiąc ? Bo jeśli dopiero myślisz to szkoda mojego i twojego czasu wróć kiedy będziesz zdecydowana . Ale jeśli jesteś zdecydowana to czegoś poszukamy .

Najlepsza chyba opcja na teraz do 2500 tyś z systemem :

Toshiba Dynabook SATELLITE PRO C50 15,6"/i3/8GB/256GB/Win10

https://www.ceneo.pl/96831469

I3 najnowszej generacji 8GB ram 256 GB SSD system Win 10 w cenie wymienialny ram ( 2 sloty )

Ale ile on będzie kosztował jutro/pojutrze nie wiem .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
Huawei MateBook D 14 R5-3500/8GB/256/Win10 srebrny
Matryca FULL HD IPS szersze katy widzenia, lepsze wykonanie aluminiowa obudowa, wydajniejszy 4 rdzeniowy procesor, podświetlana klawiatura, dobre wyniki pracy na baterii, system w cenie. Minus, że nie rozbudujesz ramu, choć 8 GB jest optymalne.

Alternatywa HP 14s i3-1005G1/8GB/512/Win10 IPS
Matryca FULL HD IPS, procesor jak w/w toshiba, możliwość rozbudowa ram, USB Typu-C. Posiada wolny slot na rozbudowy ram.

Linki Ci wyślę na prywatnej wiadomości
Szukasz pomocy z wyborem laptopa? >>Napisz do mnie<<
Jestem równiez na GG: 1484081 oraz facebooku link w moim profilu
Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2021 r. - LINK ✅
Zanim napiszesz do mnie PW sprawdź czy masz uruchomione w swoich ustawianiach wiadomości prywatne, inaczej nie będę mógł odpisać.
(02.11.2020, 19:53)Gajwer napisał(a): Huawei MateBook D 14 R5-3500/8GB/256/Win10 srebrny
Matryca FULL HD IPS szersze katy widzenia, lepsze wykonanie aluminiowa obudowa, wydajniejszy 4 rdzeniowy procesor, podświetlana klawiatura, dobre wyniki pracy na baterii, system w cenie. Minus, że nie rozbudujesz ramu, choć 8 GB jest optymalne.

Matryca FULL HD IPS, procesor jak w/w toshiba, możliwość rozbudowa ram, USB Typu-C. Posiada wolny slot na rozbudowy ram.

jak się ma ten hp do tośki polecanej wyżej przez monte ?
Bo akurat matebooka znam i jest to super wykonany lapek z dobrą baterią i naprawdę sensownym ekranem .... acz tego co tam wymyślił ram w single channel to pasowało by wykastrować ...
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
Jeśli by Matebooka dorwała za 2500 tyś to byłaby niezła okazja dzisiaj bo z tego co widzę to one oba zarówno Huawei jak i HP idą ponad 200 zł ponad maksymalny budżet a ja jednak starałem się trzymać w zadanym budżecie . No chyba że są jakieś promocje że za 2500 tyś wyrwie a ja nie wiem . Ta Tośka to nic specjalnego ale dzisiaj w tej cenie chyba najsensowniejsza choć ekran będzie raczej przeciętny ale ma I3 10 generacji 15 tka matryca 8 GB ramu i system w cenie i kosztuje na razie poniżej 2500 tyś a w tej cenie ciężko ogarnąć dziś coś sensownego w systemem,w sumie bez systemu nie lepiej ( no może trochę )

Z tym że no właśnie Matebook to zalutowany single channel wolałbym już tego HP chyba z dwojga złego .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
Gdyby Matebook mieścił się w tej cenie to faktycznie chyba ciężko byłoby o coś lepszego. W budżecie jeszcze ewentualnie ASUS na Ryzenie 3 z 8 GB RAM i dyskiem 256 GB

https://www.x-kom.pl/p/589383-notebook-l...-w10s.html
Tylko że tam dalej pamięć wlutowana . Smutek osobiście takich praktyk nie lubię . Nie chodzi nawet o rozbudowę a w razie jakiejś awarii robi się problem bo byle kto tego nie wymieni trzeba wylutowywać a serwisy to albo nie chcą się bawić w takie pierdoły albo biorą za taką podmianę kości kupę siana . Dlatego osobiście unikam takich laptopów i już wolałbym kupić Tośkę . No ale co kto lubi . Chociaż dla matebooka za 2500 tyś dziś przełamałbym się chyba bo poza tym idiotyzmem w lutowanym ramem ( pierwsze rewizje tego nie miały ) to porządny sprzęt .

(02.11.2020, 20:11)pieterman09 napisał(a):
(02.11.2020, 19:53)Gajwer napisał(a): Huawei MateBook D 14 R5-3500/8GB/256/Win10 srebrny

jak się ma ten hp do tośki polecanej wyżej przez monte ?
Bo akurat matebooka znam i jest to super wykonany lapek z dobrą baterią i naprawdę sensownym ekranem .... acz tego co tam wymyślił ram w single channel to pasowało by wykastrować ...

To mniejszy model, posiada lepszy ekran IPS. Możesz w nim rozbudować ram.
Szukasz pomocy z wyborem laptopa? >>Napisz do mnie<<
Jestem równiez na GG: 1484081 oraz facebooku link w moim profilu
Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2021 r. - LINK ✅
Zanim napiszesz do mnie PW sprawdź czy masz uruchomione w swoich ustawianiach wiadomości prywatne, inaczej nie będę mógł odpisać.
Programy: Polecane / Nowe / Inne