Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Laptop nie wykrywa mikrofonu..

Laptop nie wykrywa mikrofonu..
Witam,
 Chciałbym prosić o wyrozumiałość i łopatologiczne wytłumaczenie na czym polega problem i jak go naprawić, ponieważ jestem zielony w radzeniu sobie z tego typu problemami.
 Po aktualizacji funkcji do Windowsa 10 1.05.2018r. przestała działać wbudowana kamerka i co z tym idzie mikrofon, dzięki któremu się komunikowałem. Nie jest to pierwsza tego typu sytuacja, lecz zawsze radziłem sobie tak, że przywracałem system do poprzedniego stanu. Tym razem to odpada, bo nie mam po aktualizacji nie mam takiej możliwości. Próbowałem również reinstalować sterowniki ze strony http://www.realtek.com.tw/ , lecz to również nie pomogło. Po kliknięciu prawym przyciskiem na ikonkę dźwięku w zakładce nagrywanie,
Mikrofon Realtek High Definition Audio jest ustawione jako domyślne. Nie mam więcej pomysłów jak sobie z tym poradzić dlatego przychodzę na Wasze forum z prośbą o pomoc. Wesoły
 Jak już wspomniałem mikrofon działał przed aktualizacją, więc raczej odrzucałbym, że się zepsuł, lecz mogę się mylić.

Pozdrawiam
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne