Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Laptop nie wyświetla obrazu.

RE: Laptop nie wyświetla obrazu.
Niech sprawdzą usterkę o ile jeszcze nie oddałeś gdzieś do punktu i wycenią naprawę, wtedy podejmij decyzję.
Notebook Check
Pomoc w doborze laptopa? -> PW <-

Sprzęt: Lenovo y50-70 i5H 256GB SSD GTX960M
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Tak tylko wycena usterki też może kosztować.
Szukasz pomocy z wyborem laptopa? >>Napisz do mnie<<
Jestem równiez na GG: 1484081 oraz facebooku link w moim profilu
Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2022 r. - LINK ✅
Zanim napiszesz do mnie PW sprawdź czy masz uruchomione w swoich ustawianiach wiadomości prywatne, inaczej nie będę mógł odpisać.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Ogólnie to jest drugi laptop, sprawny, więc nie ma, że musi być koniecznie nowy bo nie ma innego żadnego. Czytałem, że wymiana grafiki czy całej płyty no to parę stów kosztuje, lecz wyda się parę stów i laptop działa, a wyda się 1500zł na nowy i też działa, a korzystać się będzie z nowego czy tego naprawionego tak samo, bo to tylko do internetu i to sporadycznego. Nowy laptop na pewno nie będzie kupowany, bo jest jeszcze jeden jak pisałem, też starawy, no ale działa i spełnia swoją rolę.
Zaniosę tą sztukę do sklepu co mam u siebie, diagnoza w sumie oczywista, coś na płycie głównej. Wątpię, że wymienią pojedynczy układ, raczej strzelą całą płytę główną, więc naprawa na pewno wyniesie więcej jak wartość laptopa w tej chwili.
Jeśli potrzebujesz pomocy, pisz na PW albo GG.

Jeśli naprawa będzie tak rozbudowana to nie ma sensu, ale przed wyrzucaniem na pewno bym się upewnił co do diagnozy, nawet z czystej ciekawości.
Notebook Check
Pomoc w doborze laptopa? -> PW <-

Sprzęt: Lenovo y50-70 i5H 256GB SSD GTX960M
Jasna sprawa, taki miałem zamiar. Jutro oddam go w inne ręce i później dam Wam znać co i jak.
Na tę chwilę dziękuję za pomoc.

Witam. 
Dzisiaj dopiero zajrzałem do laptopa, chciałem podłączyć dysk do swojego komputera, ale okazało się, że nie jest to ten system wejścia. 
Tak to wygląda:
[Obrazek: DSC_0200_1.JPG]
Będę w takim razie musiał zakupić przejściówkę ? Podalibyście jakąś najtańszą z najtańszych, aby tylko dane zgrać ? 
Dziękuję i pozdrawiam. 

Programy: Polecane / Nowe / Inne