Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Laptop używany do gier do 2500

Laptop używany do gier do 2500
Witam

szukam używanego laptopa do grafiki i gier(niekoniecznie najnowszych) no chciałbym na nim pograć w cyberpunka na w miarę dobrych ustawianiach, no i Wieśka 3 i GTA 5 na wyższych detalach
najlepiej z Poznania i okolic(mogę podjechać i odebrać osobiście)

1. Ile chcesz przeznaczyć na laptopa?

maksymalnie 2500

2. Wielkość matrycy(w calach)

15,6

3. Do czego będzie wykorzystywany? (np. gry*, grafika 3d, internet)

internet, grafika, gry

4. Czy musi być z systemem?

raczej tak

5. Czy zwracasz uwagę na wykonanie oraz kulturę pracy(głośność/temperatury)?

tak, ma mieć dobre i w miarę ciche chłodzenie

6. Dodatkowe uwagi (np. preferowany rodzaj matrycy)

klawiatura numeryczna, 8gb ram to minimum najlepiej 16gb(ew możliwość rozbudowy)
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Laptop używany do gier do 2500
Zobacz tego:

Lenovo Y 700
Na OLX trafiłem go za 2200.
Ewentualnie:
Dell Inspiron 15 7000 Gaming 
Też na OLX.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Osobiście szukałbym już czegoś z GTX1060 to jest jednak nowsza i znacznie wydajniejsza karta od GTXa 960 który jest najczęściej w Lenovo Y700 . Modele ?

Lenovo Legion Y520/Y720 , Dell Inspiron 7xxx, widzę jakieś Asusy, MSI ale to trzeba czytać recenzję konkretnych modeli jak coś znajdziesz bo nie wiem jak koledzy wyżej ale ja nie mam w głowie specyfikacji każdego modelu wad i zalet . Z tym że i tak nie licz na cuda w cyberpunka na GTXie 1060 jakoś pograsz ale to też raczej niskie ustawienia graficzne niż średnie w Wieska 3 raczej spokojnie na wysokich do ultra . Licz się z tym że ciche to to nie będzie chłodne też nie . W sumie zależy co ty uznajesz za ciche czy suszarkę czy odkurzacz . :D Ale laptopy gejmingowe z reguły ciche nie są a jeśli tak kosztem wydajności throttling lub temperatur .

A z OLX też bym uważał wylęgarnia oszustów jedynie odbiór osobisty w okolicy żadnych wysyłek pieniędzy przed zobaczeniem towaru . Pobranie też ci nie daje żadnej gwarancji wbrew pozorom kurier nie ma obowiązku dać ci rozpakować paczki przed opłacenie ba nawet nie powinien . A jeśli w paczce dostaniesz cegłę zamiast laptopa to nie jego sprawa . Pewnie to wiesz ale tak na wszelki wypadek .Wesoły
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
To prawda, na OLX ostrożnie, jak już to płatność z przesyłką OLX, czy za pobraniem. Co do reszty to ciężko dobrą używkę w tej kwocie do grania znaleść. Mnie wyżej tylko te dwa wydają się godne zainteresowania. Nie mniej może koledzy coś jeszcze polecą znajdą godnego zainteresowania.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne