Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Laptop włącza się do loga producenta

RE: Laptop włącza się do loga producenta
Super, udało mi się Ubuntu zrobić :D O to co wyszło z SMART'u https://www.fotosik.pl/zdjecie/03e86d18b22c25f6

Myślałem, że zażegnałem problem z przerzutem plików ale jeśli chodzi o jakieś wideo bądź innego typu pliki niz JPG, PNG, Ms officy, Adobe to wyskakuję bład który nie pozwala na przeniesienie ich na kartę pamięci z telefonu informując, że po tym zbiegu plik może być nie do odtworzenia.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Dysk masz sprawny. Nie widzę tutaj w nim nic niepokojącego. Co do plików i ich kopiowania, to masz błąd i nie da się ich skopiować, czy ostrzeżenie, ale da się je skopiować?skopiuj na razie co się da. Spróbuj też nie na kartę lami~ci w telefonie, ale na Pendrive czy jakiś dysk przenośny.
Co można jeszcze zrobić... Jeśli chcesz system instalować na nowo, mam na myśli Windows, to można bez formatowania dysku. Wtedy nie stracisz danych. Wszystkie stare dane, łącznie z plikami systemu zostaną przeniesione do folderu "Windows.Old".
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Jak uzbroję się w innego pendrive to spróbuje, co do formatowania bez usuwania to będzie taka opcja do "zaznaczenia" podczas instalowania. Czy później "stary" Windows bede mógł po prostu dać do kosza? Czyli nie wiadomo skąd się wziął ten problem na początku tematu.
Tak, stary Windows będziesz mógł usunąć później. I tak, trzeba wybrać odpowiednią opcję podczas instalacji systemu.

https://wyleczpc.pl/pytaj/jak-zreinstalo...ty-plikow/
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Pendrive kupiony ale błąd jest ten sam, nie można skopiować plików bo wyskakuje error. Biorę się za instalacje Windowsa bez formatowania.
Może coś więcej o tym błędzie? Screen?
Programy: Polecane / Nowe / Inne