Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Laptop wyświetla tylko ekran startowy, nie ładuje systemu

Laptop wyświetla tylko ekran startowy, nie ładuje systemu
Ja mam taki problem ze moj lap jak go wlacze to pokazuje sie tylko napis poczatkowy - ASUS na samym starcie i koniec - ten napis caly czas - nawet plyty bootowalne z jakimkolwiek systemem nic nie daje. Co to moze byc?

Proszę odpowiednio nazywać wątki!
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Lap w klopotach :(
A jak naciśniesz TAB?
...
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
RE: Laptop wyświetla tylko ekran startowy, nie ładuje systemu
A zaraz sprobuje i zobaczymy - wiesz zadzialalo ale po nacisnieciu TAB wchodzi do opisu biosa i jakie mam napedy i dalej nie wazne co bym naciskal to swieci sie to samo. Smutek
tez jest takie cos ze press f2 to menu ale jak wciskam f2 to pisze entering setup i koniec jakby sie zawieszal Smutek czy to oznacza ze cos z biosem?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
komputer nie chce się włączyć ekran startowylaptop wyswietla tylko asusLaptop wyświetla tylko ekran startowy, nie ładuje systemupo włączeniu laptopa jest tylko ekran startowyPo wlaczeniu laptopa jedynie ekran stratowyekran startowy asusasus ekram startowy i nic dalejpo włączeniu komputera pokazuje się tylko ekran startowyasus ekran startowy Laptop po ekranie sstarowym